Sloneček Malej ve světě širém

Sloneček Malej ve světě širém https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432231/bmid_slonecek-malej-ve-svete-sirem-av9-432231.jpg 4 4 2

Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Taky dokáže obdivuhodné kousky, jaké obyčejní sloni nesvedou – ku příkladu chodit po stropě jako moucha. Kdyby to zkusil obyčejný slon, to by to dopadlo! Strop by se nad ním bezpochyby probořil. Z rodného porcelánu se sloneček Malej vydal do světa širého nejen proto, aby po něm nezůstala hromada střepů, ale taky proto, aby poznal přátele a pomohl jim v nesnázích.... celý text

Literatura česká , Pohádky

Vydáno: , Práh

Marticka79
26.09.2023 5 z 5

Milý čtivý příběh o malinkém slonečkovi Maleji, který se vyklubal ze sloního vajíčka, které bylo uloženo v porcelánu. Sloneček Malej byl opravdu vyjímečný slon, měl mnoho schopností, které obyčejní sloni vůbec nemají a hlavně se vůbec nikoho a ničeho nebál...Knihu jsem mým chlapečkům přečetla před spaním úplně celou a moc se jim líbila. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

MakiMel
29.01.2020 4 z 5

Společně se synem jsme prožívali slonečkovo dobrodružství s kamarádem Kubíkem a kocourem Floriánem. U syna měla kniha velký úspěch, zvládli jsme ji za tři večery.

Kniha Sloneček Malej ve světě širém je v