Slnko v daždi

Slnko v daždi https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450688/bmid_slnko-v-dazdi-n5O-450688.jpg 4 27 11

Laura je citlivá a vnímavá mladá žena, ktorá nenachádza pochopenie u svojich najbližších príbuzných. Má vlastné predstavy o šťastnom živote, chce sa rozhodovať slobodne a sama. Verí, že sa oplatí bojovať za svoje sny až do posledného dychu. Veď kto nesníva a nebojuje, akoby ani nežil… Turbulentný vzťah s panovačným otcom ju privedie k mnohým zisteniam, ktoré ju zrazia k zemi. Aj vzťah s mužom, ktorého miluje, ju donúti prehodnotiť niektoré priority.Či dokáže vstať a ísť si za svojím šťastím aj naďalej, alebo sa podriadi okoliu, sa dozviete v štrnástej knihe Márie Ďuranovej.... celý text

Damaj
Damaj
21.08.2022 3 z 5

Lehké oddechové čtení pro 1 letní večer. Tak nějak neurazí ani nenadchne. Má sice několik zápletek, ale v podstatě ani jedna není dořešena.

Dandy1
Dandy1
12.03.2022 3 z 5

Příběh ze života na jeden večer. Pobavil, řekla jsem si, že to mám doma naštěstí mnohem lepší a brzo na něj zapomenu.

Martina157
Martina157
29.10.2021 4 z 5

hezké čtení

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
23.06.2021 5 z 5

Oddychový rodinný příběh, který má děj, zápletku, rozuzlení. Moc se mi líbil. Nelíbila se mi postava Agáty, která se nechala mlátit od manžela. Jak může týraná žena dopustit, aby po té, co na ni manžel vztáhne ruku, se od něj nechala milovat? Není to ponižující pro ženu? Ač mi byla postava Dominika protivná pro to, co Agátě dělal, tak zvednutý palec v závěru knihy. To, jak dal zatočit s Michalem, to maže moje negativní myšlenky. Moc ráda si od autorky zase něco přečtu.

Alena1957
Alena1957
20.06.2021

Pěkně a čtivě napsaná kniha, opravdu ze života. Doporučuji.

Adelen
Adelen
12.03.2021 4 z 5

Tady platí, že štěstí se nedá za peníze koupit. Super oddechovka, která se čte sama.

zuzana2599
zuzana2599
22.12.2020 4 z 5

Milá knížka, další z pera mých oblíbených slovenských autorek. Od Márie Ďuranové je to moje první kniha a bylo to fajn čtení. Typická oddechovka, jednoduché, nenáročné čtení, ale i takové příběhy jsou potřeba, hezky pročistí hlavu a dají se číst za každé nálady a za všech okolností. Líbí se mi název Slunce v dešti - ten je nádherně poetický a hladí duši.
Knížka ukrývá rodinný příběh ze současnosti, který se může stát každému z nás. Mějme všichni slunce v duši ! Pak bude krásně na světě !

alnahu
alnahu
17.11.2020 5 z 5

Román ze života ,který se čte velmi dobře.Příběh Laury ,která sní o šťastném životě ,tak jako ženy v jejím věku.I když její panovačný otec by chtěl ,aby se podřídila jeho plánům -ona si postaví hlavu a jde si za svým štěstím.Provdá se za bohatého okouzlujícího muže a začne žít svůj sen.Vše vypadá skvěle než mezi ně vstoupí její kamarádka.
Ale i Laura věří ,že po dešti vždy zasvítí slunce a doufá že i v jejím životě.

DariDerek
DariDerek
09.11.2020 5 z 5

Slunce v dešti je románem pro ženy, který je sice lehce předvídatelný, ale hrdiny si zamilujete a nebude vám vadit, že spoustu věcí uhádnete dopředu. Čte se s neskutečnou lehkostí, možná právě proto, že autorka dala do děje mnoho situací, které se v našich životech dějí dennodenně. (více v recenzi v záložkách)

Paja710
Paja710
25.10.2020 5 z 5

Pěkně napsaná, velmi čtivá kniha o vztazích a hlavně že si mnozí lidé myslí že peníze zmužou vše a city ty neřeší

zdehan
zdehan
24.10.2020 5 z 5

Pěkná oddechová kniha tak jak to v životě chodí.