Sliby chyby

Sliby chyby https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479999/bmid_sliby-chyby-Jiq-479999.jpg 3 191 43

Když mi bylo šestnáct, přísahala jsem, že jeho si nikdy nevezmu. Plácli jsme si na to. Dokonce jsme slib sepsali a podepsali vlastní krví. Bylo to to jediné, na čem jsme se kdy shodli. Svět ho zná jako prince Juliana, vévodu z Montcroix, prvního v nástupnictví na chamontský trůn. Má přízvuk, z něhož se ženám tají dech. Královskou noblesu. Oslnivý vzhled. Je to neskutečný krasavec. A má dlouhatánský seznam dívek po celém světě, které by obětovaly své prvorozené dítě za svatbu s ním. Je nejžádanějším mládencem svobodného světa. Ale pro mě je to jen syn otcova nejlepšího přítele – otravný kluk, který mi každé léto dělal ze života peklo. Rodiče si našeho vzájemného opovrhování nevšimli a vtipkovali o našich zásnubách…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Marriage Pact , 2019

Mistylady
05.01.2022 3 z 5

Nečetlo se to špatně. Ale něco tomu chybělo. Kromě jedné věci, více méně hlavní zápletky, v knížce chybělo napětí, necítila jsem ani žádnou chemii, po pár dnech tam bylo Miluji tě, všechno bylo takové urychlené. Co oceňuji je, že si vždycky všechno dokázali říct, žádné velké nedorozumění tam nebylo. Knížka byla takový průměr.

Majka1979
18.12.2021 4 z 5

Knihu som prečítala veľmi rýchlo. Príbeh ma naozaj veľmi zaujal a čítanie išlo jedna radosť

Čo sa stane, ak jedného dňa zistite, že ste celý život neznášali človeka za veci, ktoré neurobil?

A čo ak sa s vami rozhodne oženiť, aby zachránil niečo, na čom mu záleží? No nie kvôli láske...

A ako si s týmto všetkým poradí naša dvojica, keď zrazu zistí, že svadba nie je nutná?

Naozaj pekný príbeh, určite skvelá oddychovka. ;)

georginaa
30.11.2021 3 z 5

Královská rodina mě nijak nevtáhla do jejich příběhu. Nechtěla bych nikdy takové prostředí, kde se musíte chovat dle pravidel společnosti, kontrolovat kdy máte mít ruce sepnuté, kdy kolena u sebe, kdy se usmívat, mávat, kývat, klanět se. Plno pravidel a ukazovat se na místech, kde ani nechcete být. Bylo to docela nudné a jedině co můžu pochválit, krátké kapitoly.

petusska01
21.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Autorka patrí medzi mojich obľúbencov ale teda toto bolo akoby zbuchané na kolene. Nápad podľa mňa nebol zlý a mohla z toho o dosť vyťažiť. Mám dojem že postavy medzi sebou išli veľmi po povrchu, najprv mali dohodu, potom jeden večer si 8 rokov starú pravdu len tak medzi rečou povedia a odvtedy je všetko ružové len s tým že má byť úprimný... A potom sa ju snaží zohnať na mobile a to od stredy do soboty nemala čas 2 minúty aby jej niečo povedal?? A potom Julian zase nelogicky všetko otočí do extrémov.. A proste z cieľavedomých ľudí sú ľudia ktorý sa ocucmavajú na benzínke. No ja som popravde sklamaná. Príbeh by mi nevadil, veď áno, zápletky atď. Ale tie postavy, ktoré sa absolútne nevyvíjali, nepoznali sme ich a nijako sa neprejavili... To bola škoda veru.

Elize
19.11.2021 2 z 5

Zpočátku měla kniha dobře našlápnuto - romantický příběh, chemie mezi postavami jiskřila, ale to fungovalo asi tak první dvě kapitoly, a že to byly krátké kapitoly, pak jako kdyby přišlo zakolísání a vše je dál psané už v jedné rovině. Nemastné, neslané, nikam se neposouvá ani děj ani vztah hlavních protagonistů a ten konec? Naprosto nelogický... Julian, který má celou dobu sny, plány a vizi a vlastně nám ho celou dobu autorka servíruje jako přemýšlivého a oddaného vládce pro svůj lid a svou zemi, najednou obrátí a prostě radši je pro něj přednější jeho přítelkyně - neodpovídá charakteru a je nelogické, kdyby se alespoň ten konec trochu pozvednul a našli společnou cestu, jak překonat své problémy... je to milá knížka, ale znovu bych ji už neotevřela.

Anjelik004
13.11.2021 3 z 5

Mohla to byť tak skvelá kniha...
Mám rada knihy od autorky, tu sa však zbytočne uponáhľala. Toľko čo to začalo mať nejaké zauzlenie deja, na nasledujúcej strane to v 5 vetách aj rozuzlila.
Nebola to zlá kniha, no kľudne by som prijala tento príbeh na pokračovanie, možno v dvoch častiach.
Každopádne kvôli autorke dávam 3*

nina3905
11.11.2021 3 z 5

Nemám slov...
Tak som sa tešila na novú knihu od tejto autorky, ale sklamanie na plnej čiare. Mala som príliš veľké očakávania.
Čo iné môžem dodať ako prečítala som - odložila som - zabudla som a určite sa k tomuto príbehu nevrátim. Knihe som pridelila 3 hviezdičky, a to len preto, že evidujem vo svojej pamäti aj vydarenejšie knihy od tejto autorky.

V.Marie
11.11.2021 1 z 5

To je hrůza. Kniha je plná překlepů a chyb a její obsah mě teda nijak zvlášť neuchvátil. Lituji, že jsem za to zaplatila 300.. spíše by to měli dávat jako dárek k nákupu.
Od teto autorky je to velké zklamání.

lucie3944
11.11.2021 2 z 5

Přečteno, odloženo, zapomenuto. V těchto knihách se dá málokdy napsat něco nového, objevného, překvapujícího. Ale aspoň to utíká, dobře se to čte. Tuto knihu jsem několikrát odložila, vrátila se k ní a zase odložila. Nakonec jsem ji, evidentně, dočetla. Jediné, co bylo jinak, bylo konec. Happy end, ale trochu jinak. I tak to není důvod, proč se vracet. Absolutní průměr.

Kristy.Seb
10.11.2021 4 z 5

Předstírej, dokud tomu sama neuvěříš.

Každý v životě potřebuje nějakou jistotu.

To co o tobě někdo řekne, je ve skutečnosti odraz jeho samého.

Přijímat věci, tak jak jsou a jak den za dnem přicházejí.

Příběh milý, jednoduchý.

knihomolkaJani
07.11.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, nemá sice nijak komplikovanou zápletku, ale já se do příběhu zamilovala! Princ Julian je láska!
Díky krátkým kapitolám budete mít knihu přečtenou hned. Není to úplně příběh pro náročnější čtenáře. Ale pokud nemáte žádná veliká očekávání a chcete si příběh jen užít s úsměvem na rtech, mohu vám ji DOPORUČIT! ️

anna7852
06.11.2021 3 z 5

Taková milá jednohubka

jana5696
04.11.2021 2 z 5

Vaše recenze mi jen potvrzují můj dojem. Je to divný, jsem v půlce, ale už jsem mezi tím přečetla další knihu. Je dost možný, že to zkazil ten kostrbatý překlad... dávám zatím tři hvězdy, po dočtení, někdy, možná upravím.

katika79
02.11.2021 1 z 5

Za mňa nie, anotácia ma navnadila a to je tak všetko, musela som sa nútiť ju dočítať dávam dve hviezdičky len kvôli autorke.

havrmoni
01.11.2021 3 z 5

Tak tentokrát mě autorka zklamala. Jako přečtené jsem to měla docela rychle, ale... Pominu, že je to sladké koneckonců je to romantika, ale je to takové nedotažené . A chování Emelie je konci, tak to jsem nepobrala. Vůbec celkově mi to přišlo nedopečené.

evineckY
30.10.2021 3 z 5

Jsem hodně zmatená - tuhle knihu psala nějaká začátečnice?
Ze začátku, i když trošku kostrbatě, líbilo se mi to, ale...
Spisovatelka ztrácí dech a zbytečně vytváří neexistující problémy.
A ten konec? Jasně, kdo by chtěl trůn, když nemusí dělat a může jen tak jezdit po světě a o nic se nestarat. Emelie se mi zdála ze začátku inteligentní holka, ale ten konec - úplná blbka.

Kešu1981
30.10.2021 1 z 5

Zajímalo by mě, jak to funguje u našich nakladatelů. Jakože kdo si přečtl tenhle nepovedený příběh v originále a řekl ,jo, tohle je pecka, to přeložíme a vydáme, stojí to za to a ještě na tom vyděláme,. Četl někdo z nich ten příběh!? Nechápu...

lusitta05
28.10.2021 2 z 5

No,nič moc,musím povedať. Cítim mierne sklamanie,ten text a celkovo dej mi pripadá ako od nejakej školáčky. Takže za mňa nie.

Ketfl
28.10.2021 2 z 5

Tohle je podruhé, co mě kniha od této autorky poměrně zklamala. Tohle je totiž přesně ten typický příklad toho, že se prostě něco hodí na papír, hlavně aby se to vydalo. Jako ne že by to bylo vyloženě špatně napsané, ale děj ubíhá rychleji než dostihový kůň. Postavy jsou sice jakž takž sympatické, ale zápletka vyloženě trapácká a o ničem. Jako jo, hezky se to četlo, ale jako žádný hluboký dojem to ve mě nezanechalo. Znovu určitě číst nebudu.

LilluLong
28.10.2021 3 z 5

Vynikajuci názov knihy :) a da sa to preniesť aj na cely obsah :) anotácia sľubuje a ja chybujem :D