Slepičí polévka pro milovníky koček

Slepičí polévka pro milovníky koček https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30455/mid_slepici-polevka-pro-milovniky-kocek-m3O-30455.jpg 4 46 9

Slepičí polévka série

Příběhy kočičí lásky, něhy a hrdosti Strakaté, mazlivé, pyšné, chytré, nezávislé, oddané, mourovaté, přítulné, černé, bílé, hravé, dovádivé, zrzavé, chlupaté, mazané, hnědé, lišácké, tichounké, umňoukané, plíživé, veselé, líné, vypasené, odvážné kočky, mícinky, číčy, kocouři, mackové, mourci, tygři, šelmy, koťata. Kočky žijí s člověkem už tisíce let. Jejich nezávislost, hrdost, přítulnost a roztomilost nás k nim vždy znovu přitahuje a zároveň vzbuzuje náš respekt. Přečtěte si desítky skutečných příběhů ze života, jejichž hrdiny jsou kočky.... celý text

Literatura světová , Povídky

Vydáno: , Práh

Chicken Soup for the Cat Lover , 2005

terezie1121
05.09.2022 5 z 5

Moc hezké příběhy, leč občas smutné. Tato kniha je ta pravá pro opakované přečtení po nějaké době.

Zojka
07.05.2021 2 z 5

nic moc :-/
tvoří to takový salát

Isis63
20.11.2019 5 z 5

Hezké příběhy veselé i smutné tak jak to v kočičím životě chodí

DragonflyT
02.06.2019 4 z 5

Krásné příběhy. Pro milovníka koček potěcha pro duši. Některé příběhy byly natolik dojemné, že mě dohnaly k slzám. Část věnovanou "odcházení" jsem musela úplně vynechat, probrečela bych ji jak želva.

Danuše7
18.10.2018 3 z 5

Krása, věřím že kočky mohou léčit, ale pak už ty příběhy byly takové stejné.

luckomar
22.08.2018 2 z 5

Krátké příběhy o kočkách. Někdy hezké, někdy smutné, někdy nijaké ... jak už to tak u knihy povídek bývá. Jako oddychovka dobré.

Vespyr
16.07.2017 5 z 5

Připravte si kapesníčky, protože tahle knížka vás dokáže jak rozbrečet smíchy, tak i dojmout k slzám :)

rarášek
31.05.2017 5 z 5

Milá a roztomilá plná lásky ke kočičímu druhu. :)

Nefer

Jack Canfield
americká, 1944
Mark Victor Hansen
americká, 1948

Kniha Slepičí polévka pro milovníky koček je v