Slepičí polévka pro duši zamilovaných

Slepičí polévka pro duši zamilovaných https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25191/slepici-polevka-pro-dusi-zamilovanych-25191.jpg 4 29 6

Slepičí polévka série

Jistě by bylo s podivem, kdyby autoři Slepičí polévky opomněli skupinu tak nepřehlédnutelnou, početnou a zajímavou, jako jsou právě milující, milovaní a zamilovaní. Ve své nové sbírce okouzlujících příběhů dávají tedy slovo všem, jejichž srdcí se někdy dotkla láska. Neexistují snad příběhy Slepičí polévky, při jejichž čtení byste se nezasmáli, nezamysleli se a neuronili slzu dojetí, a nejinak tomu jistě bude i u této půvabné knížky. Můžete si zavzpomínat na to, co odnesl čas, anebo se začít těšit na to, co teprve přijde. Jedno je ale jisté – rozhodně nezůstanete lhostejní nebo rozmrzelí. Příběhy zamilovaných všech profesí, národností a všeho věku vás pobaví a znovu potvrdí známou pravdu, že láska je mocná čarodějka.... celý text

Literatura světová

Vydáno: , Columbus (ČR)

Chicken Soup for the Couple’s Soul , 1997

DreamerX9
17.05.2021 4 z 5

To je tak krásná a milá knížka. Příběhy co pohladí po duši ale hlavně po srdci. :)

Moni.c.a
22.04.2021 5 z 5

V knihovně už pár let zaujímá místo. Hezké příběhy, dá se číst podle množství volného času. Nejvíce mi v hlavě zůstává KOJAMOTEMI. Je to k pousmání se, k dojetí, k zamyšlení, přesně tak jak to u lásky má být.

TaLu
04.09.2015 5 z 5

Ze všech slepičích polévek ta nejlepší !

petrak
19.07.2012 5 z 5

Kniha plná krásných příběhů, z nichž mi jich spousta zůstala stále v mysli.

kuti
14.06.2012 5 z 5

Myslím, že si každý najde nějaký z příběhů, který ho chytí za srdce, ve kterém se pozná, nebo který zahraje na jeho citlivou strunu. Můj favorit je ten z koncentračního tábora o jablku.

eliska18
16.09.2011 2 z 5

Silná kniha, poutavé příběhy. Avšak přišlo mi, že dobrá polovina z nich byly jaksi "vařeny z vody". Slepičí polévku pro duši teenagera jsem přečetla doslova jedním dechem, ale tady mi jakási spontánnost chyběla.

Kniha Slepičí polévka pro duši zamilovaných je v