Slepičí polévka pro duši milovníků domácích mazlíčků

Slepičí polévka pro duši milovníků domácích mazlíčků https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145537/bmid_slepici-polevka-pro-dusi-milovniku--DS3-145537.jpg 5 26 4

Slepičí polévka série

Příběhy o zvířatech v roli učitelů, hrdinů, léčitelů a přátel. Povídky: 1. O lásce-Opožděná dodávka-Cathy Millerová, Becky a vlk-Penny Porterová, Přátelé-Karen Del Tufová, Když Sněhová koule roztála-Bonnie Compton Hansonová, Nejhlubší city-Susan Raceová, Výjimečný Anděl-Penny Porterová, Domov-Joe Kirkup, Nevinný bezdomovec-Lori S. Mohrová, Místo pro Peppera-Dawn Uittenbogaardová, Ztracený pes-Donna Chaneyová. 2. Domácí mazlíčci jako učitelé-Subiřin dar-Bettie B. Youngsová, Radost z běhu-W.W. Meade, Hvězda rodea-Larry Paul Kline, Životní ponaučení od hrdliček-Vickie Lynne Ageeová. 3. Domácí mazlíčci jako léčitelé-Dar odvahy-Roxanne Willems Snopek Rahtová, Terapie v sedle-Sherri Perkinsová, jak to vyprávěla Billu Holtonovi, Kočičí kouzlo-Lynn A. Kermanová, Zlatá léta-Yvonne A. Martellová, Plavání s delfíny-Roberta/Rusty/ VanSickleová, Já mám veverku v kávě-Bill Goss, Co jsem našla, to je moje-Leona Campbellová, Vidění-Kathe Neyerová, Skutečný kouzelník-Lynne Layton Zielinská, Socks-Steve Smith, Jenny a Brucie-Cerie L. Coutureová, Deset minut navíc-Mary Marcdanteová. 4. Oslava pouta-Řeč koní-Monty Roberts, jak to vyprávěl Carol Klineové, Má štěstí, že zústala naživu-Christine E. Bellerisová, Válečný pes-Joe Kirkup, Tiny a dub-Dennis K. McIntosh, Kapitán-David Sykes, Žena, která vzala pod křídlo kuřata-Earl Holliman, Zázraky se dějí-Paul H. King, Darlene-Sara/Robinson/Marková, Pejsek, kterého nikdo nechtěl-Jan K. Stewart Bassová. 5. Úžasná zvířata-Doctola-Herbert J./Reb/ Rebhan, Mateřská láska-David Giannelli, Dcera slunečního svitu-Carol Klineová, Textovy oči-Honzie L. Rodgers, Vánoční myš-Diane M. Smithová, Simon-Rosamond M. Youngová. 6. O přátelství-Ošklivé štěně-Angel Di Benedettová, Žvanilové-Kathleen M. Muldoonová, Poškozený pes-Roma Ihnatowyczová, Francouzská kočka-Jean Brodyová, Barney-Gregg Bassett, Chov myší-Faith McNultyová, Kočka a grizzly-Dave Siddon, jak to vyprávěl Jane Martinové. 7. O loučení-Navždycky Rocky-S.C. Edwards, Těmahle rukama-Marty Becker, Duše s duší-Carolyn Butlerová a Laurel Lagoniová, Přestrojení toho psa vúbec nikoho neobalamutí-Jennifer Warnesová a Shawnacy Kikerová, Životní zlom-Robin Downingová, Rozloučení-Carol Klineová, Totovy poslední Vánoce-Janet Foleyová. 8. Post scriptum-Dobří sousedé-Marion Bond Westová, Kočka a kočičí zloděj-Laya Schaetzel-Hawthorneová, Koleda-Toni Fulcová, Marty měl jehňátko-MVDr. Marty Becker, Ledoborec-Diane Williamsonová, Nechte spící psy ležet-Susan F. Romanová, Dědictví-Jeff Werber, Pravda o Annie-Judy Doyleová, Veterinářúv plat-George Baker.... celý text

Literatura světová , Povídky

Vydáno: ,

Chicken Soup for the Pet Lover´s Soul , 1998

loudomar
loudomar
10.04.2018 3 z 5

Odpočinková četba, která neurazí ale ani nijak zvlášť nenadchne. Některé příběhy jsou opravdu zajímavé až bizarní jiné mi přišli nudnější a některé opravdu smutné. Takové bych zrovna do slepičí polévky pro duši asi opravdu nevybrala. Speciálně v první části O Lásce bylo na můj vkus až mnoho úmrtí a to vám na dobré náladě nikdy nepřidá. Moje první slepičí polévka pro duši mě bohužel nemotivovala k četbě dalších ze série.

Lil_Pandicorn
Lil_Pandicorn
16.08.2017 5 z 5

Knížka se ke mně dostala, když jsem potřebovala do košíku nutně hodit něco, čím by se cena vyšplhala k poštovnému zdarma. Jsem opravdu ráda, že jsem se pro ni rozhodla. Během jednoho dne jsem ji celou přečetla a vybrala jsem si několik příběhů, která mi rozjasní den. Určitě se hodí každému milovníkovi zvířat, který občas trpí na špatné nálady.

BooksLucyKing
BooksLucyKing
07.06.2013 5 z 5

Jsem moc ráda, že se mi kniha dostala do rukou. Už si nepřipadám tak divná, co se týče me bezedné lásky ke zvířatům, které mám jako rodinu :D Jsem ráda, že je nás víc, v počtu příběhu, které se nachází v knize, je nás opravdu hodně :). Veselé, smutné, dojemné, poučné příběhy, které nejednou ve mě vyvolaly záchvat smíchu i pláč, při připomenutí vlastních vzpomínek a zkušeností se zvířaty a opět mě utvrdili, že život se zvířetem po boku, je mnohem lepší, než kráčet sám. Je to dar... Kniha opravdu stojí za přečtení, kdo má rád zvířata, bude nadšen a myslím, že tyhle příběhy by oblomily i toho nejzatvrzelejšího člověk vůči zvířatům.

Lenka 13
Lenka 13
19.01.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila,některé příběhy velmi smutné.Kniha stojí za přečtení.

zvířata, fauna příběhy o zvířatech

Autoři knihy

Jack Canfield
americká, 1944
Mark Victor Hansen
americká, 1948
Marty Becker
americká, 1954

Kniha Slepičí polévka pro duši milovníků domácích mazlíčků je v