Slepá závist ekniha

od:

Slepá závist obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Po úspěšných milostných románech "Zoufalé touhy" a "Ošklivý konec hezkého začátku" přichází Jana Javorská s další knihou. Olga je celkem normální ženská. Jediné, co jí osud nenadělil, jsou děti. Kompenzuje si tento nedostatek vlastním způsobem života. Její kamarádka Magda sice rozumu moc nepobrala, zato závist by mohla na potkání rozdávat. Závidí každému a cokoli. Kdyby s ní Olga nekamarádila už od dětství, asi by si ji do života jen tak nevpustila. Když si Olga najde milence, Magda po něm zatouží natolik, že je Olga nakonec seznámí. Což, jak brzy zjistí, je osudová chyba. Milenec by chtěl nejraději obě najednou. Při jednom mejdanu se Magda opije a přistoupí na to, že půjde do postele jak s Olgou, tak s jejím milencem. Magda se snaží ze všech sil Olgu z tohoto trojlístku vystrnadit a získat milence jen sama pro sebe. Platí i pro tentokrát pravidlo o tom, že moudřejší ustoupí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216819/slepa-zavist-OGt-216819.jpg 3.918
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha)Martin Koláček - E-knihy jedou
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Slepá závist

Přidat komentář
zdehan
17.09.2016

Kniha je prima oddechovka po detektivce je to odpočinková četba kniha se mi líbila.

PočetBook
23.03.2016

Tak slepá závist odškrtnutá, celkem bych se připojil k hodnocení motokatty. Co mne dost překvapilo, byl výkon Lumíra, kterému se v románu "kvapem blížila padesátka" :-) Nuda to nebyla, ale hlubší zážitek taky ne. Dobrý čtení v létě k vodě. Na řadě je teď "Výměna".


motokatty
16.06.2015

Od autorky jsem četla už dvě knihy, a po dočtení této (třetí) mohu říct, že autorka má svůj specifický styl psaní.
Nikdy nevíte zda-li čtete erotický román nebo klasický oddechový román pro ženy. Nejpozději v půlce knihy usilovně přemýšlíte o tom, co bude v tom zbytku, protože máte pocit, že už nic jiného se stát nemůže, že už se všechno stalo. Děj je často velmi předvídatelný a mnohdy máte pocit, že příběh je schválně vygradovaný až do absurdity.

Slepá závist je příběh dvou žen, kamarádek (45+). Jedna (Olga) má dobrou práci ale je bezdětná. Druhá pracuje jako prodavačka (Magda), má dvě děti ale žijí od výplaty k výplatě. Je tedy hned jasné, kdo koho využívá. Dojde to tak daleko, že jí Magda přebere zámožného milence, který bude později nakažen virem HIV, což je také důvod proč se tyhle dvě dají zase dohromady.
Jinak je děj o manželských hádkách, manželských nevěrách, tužbách a snech...
Vyloženě nuda to není, ale žádnou hloubku v tom nehledejte...

stobara
24.05.2015

zajímavé

anais
14.06.2014

strhující děj, zajímavé příběhy, které se prolínají, něco sexu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Rozhodně doporučuji. Příjemné čtení pro ženy.