Slepá vášeň

Slepá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58637/bmid_slepa-vasen-0Na-58637.jpg 4 287 42

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu. Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

She Went All the Way , 2008

sofinka4264
08.03.2015 5 z 5

Jako ostatní musím souhlasit s tím, že na začátku tam byla miliarda jmen, která jsem po pár minutách přestala rozlišovat. Kvůli tomu jsem taky nejdřív knihu oddalovala a oddalovala. Nakonec jsem se do ní zažrala a nechtěla se jí pustit. Jack je prostě obyčejnej chlap. Lou jsem nejdřív nenáviděla, když ho v tom sněhu kopla, ale potom už jsem ji měla ráda. :)

kikizubik
04.03.2015 4 z 5

Jako vždy Meg Cabot nezklamala.
Ráda čtu její knihy a konečně jsem přečetla i Slepou vášeň, kterou jsem chtěla přečíst už dlouho.
Dost mě překvapilo, kdo je zloduch, ale to se většinou stává. :D

Danča:))))
15.11.2014 4 z 5

Dobrá oddechovka. Ze začátku tam bylo docela hodně postav ale pak už jsem věděla kdo je kdo. Trochu mi vadilo neustále odbočovaní ale naštěstí byly ty pasáže krátké :) Jinak se mi knížka moc líbila.

NikinkaFantasy
01.11.2014 4 z 5

Po dlouhé době jsem se u nějaké knížky pořádně od plic zasmála. Ale kdo by ne? Ukažte si na věčné vtipkování našeho Jacka a přidejte si k tomu Louinu vervu do všeho možného, její proříznutou pusu a nejde se nezasmát. Zápletka byla zajímavá. Už dlouho jsem nečetla nic z prostředí Hollywoodu. Jack je herec a Lou scénáristka. Až teď jsem si uvědomila, jak na ty nejdůležitější tvůrce zapomínáme. Mimochodem - to neznamená, že se to chystám změnit. Jack mě hodně bavil. Jeho věčné lichocení Lou, vtipkování, které bylo díky němu snad v každé kapitole a jeho charakter. Ou. Úžasná postava. A ten jeho návrh na společné bydlení. Lou je krásná, sebevědomá a sympatická žena. Nejvíc jsem se u ní bavila, jak ničila Jackovi lichotky s větší vervou, než se já hrnu ze školy (a to je už co říct). Ničivá oddechovka, která se hodí k zimní atmosféře. :-)

bzdenca
14.09.2014 3 z 5

Hezký příběh, ale na můj vkus hrozně moc postav. Ze začátku jsem, kromě dvou hl. hrdinů, nevěděla kdo je kdo.

Pedruska01
18.08.2014 3 z 5

Musím říct, že se četla velmi svižně, což bylo příjemné. Bavily mě pasáže, kde působili hlavní hrdinové - Lou a Jack. Kapitoly, kde byl zbytek - co se dělo mezi tím - jsem tak trochu musela přetrpět, naštěstí nebyly dlouhé. Jisté scénky byly úsměvné. Žila jsem těmi jejich naschály. :) Přesto tak trochu to nabádalo, jak to skončí, ale stále jsem doufala v něco jinačího, i když samotný konec nebyl špatný a líbil se mi. Zdálo se mi, že autorka vyloženě zamýšlela happy-end, jako ... nebudu spoilerovat :D, ten kdo četl snad ví, co myslím :D, ale kdyby to dopadlo jinak, nezlobila bych se. Kapičku z toho kapal ten cukr. :D A taky některé události, některé "vybuchující" události mi přišly někdy až moc! Jinak žádná hitparáda. Krásný střed. :) Jak už tu bylo několikrát zmíněno: dobrá oddychovka :)

vaili
23.05.2014 4 z 5

Ale tak jako oddychovka super ne :) to je vyloženě psychický relax :) ale tak je fakt že posed a pak rovnou srub to bylo trošku moc :)) a co člověku létá hlavou, když po něm někdo jde? To nevím, ale někomu třeba vážně 15milionovej zadek :))

Andílek13
11.05.2014 4 z 5

Hezká knížka, připomínající film sedm dní a sedm nocí :) Napínavá, vtipná...prostě jsem se nenudila :)

Laf
28.04.2014 4 z 5

Oddychovka. Dobře napsaná a čtivá. Nenudila jsem se u ní a nemohla se odtrhnout, neboť děj mě velmi zaujal. Vřele doporučuji :)

Samira
14.04.2014 3 z 5

Podle anotace jsem myslela, že knížka bude výrazně lepší. Jasně nic hlubokého se od ní čekat nedalo, ale téma se dalo zpracovat lépe. Veliké množství zbytečné konverzace, hlavně tedy vnitřní a taky vedlejších dějů. Štvalo mě to veliké množství nesmyslů, kulky jim lízají hlavy a ona myslí na jeho zadek a on na líbání s ní. Vždycky, když padne noc najdou buď posed s postelí a nebo super vybavenou chatu. Od půlky se děj výrazně zlepší a postavy také, takže nakonec jsem si je i oblíbila. Závěr je lehce přeslazený. Jako nenáročná oddechovka proč ne!

snilek.holka
13.01.2014 1 z 5

Pro mě absolutní propadák....Tak strašně těžko se mi přes to prokousávalo... Uf jsem tak ráda, že už to mám za sebou ..

Péťa11
04.12.2013 5 z 5

Meg Cabot je prostě ůžasná spisovatelka. Četla jsem od ní už hodně knih a u každé jsem si říkala .... tak ještě jednu kapitolu.... ještě jednu kapitolu až z toho vždycky bylo 8 nebo deset, její knížky se opravdu čtou jední dechem a tata kniha není vyjímkou. U této knihy jsem se docela často zasmála a pobavila. Klidně by mohl být další díl :D

Lira
18.06.2013 5 z 5

Tato kniha mě překvapila. Když jsem jí viděla v levných knihách, tak jsem váhala, ale pak jsem se jí nakonec rozhodla zkusit. Sehnala jsem si na internetu e-book a začala číst. Už od začátku jsem věděla, že to bude skvělá kniha a teď jí mohu jen doporučit. Jack je správně vtipný, Lou trochu praštěná, ale bavila mě.
Napínavé, akční, romantické... může být něco lepšího?

Nikol18
05.05.2013 5 z 5

Od Meg je to úplně jiný styl, než jaký jsem doposud četla. Byla jsem zvědavá na román pro dospělé, protože mám za sebou vesměs ty pubertální série, tak jsem si řekla, že se pustím i do téhle a vůbec nelituji, i když je obálka nic neříkající a téměř tuctová, že byste ji přehlédli, děj v ní je krásný. Žádné překvapivé odhalení, ale kniha má i přesto svoje kouzlo. Jen mi Lou svým způsobem připomněla jinou hrdinku z knihy Jak neztratit lásku, ale pouze dobou vztahu s tím hercem a od kdy spolu chodili. Kniha se mi moc líbila. Oddechovaka, kterou jsem měla za den a půl přečtenou a kdybych neusnula, tak i za den.

Andulino
10.03.2013 2 z 5

Milá oddychovka. Pokud čekáte hluboké myšlenky a nepředvídatelný děj, není to kniha právě pro vás. Po náročnější četbě ale doporučuji. Některé scény však nejsou příliš věrohodné, místo strachu o život hlavní hrdinka zkoumá pozadí idola všech žen..

Ulrika
28.11.2012 5 z 5

Naprosto skvělá knížka. Bavila jsem se od začátku až do konce. Potěšení por moji romantickou dušičku:-)

Pokušení
09.11.2012 5 z 5

Velmi povedená kniha a zajímavý děj.

Monika Pau
11.06.2012 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila:-)

netty.vanity
28.01.2012 1 z 5

Slepá vášeň?Tak se musí jmenovat už přinejmenším sto padesát knížek z červené knihovničky,ne?Čeští distributoři mají holt veelkou fantazii;)Bohužel, naprosto nejhorší dítko Meg. Cabotová umí psát o puberťačkách,fantasy románky, ale jakmile jde o Hollywoodské hvězdy a dospělé, nejde jí to a vychází z toho řadový,od začátku naprosto předvídatelný román plný klišé,
bez jakéhokoli napětí.Postavy si nejde nějak výrazně oblíbit,bylo tu spousta vaty,bez které by se to obešlo-a celá ta věc s nájemným vrahem nakonec působila opravdu strašně směšně(hned bylo jasné,kdo je vrah).Popravdě nevím,co si o tom mám myslet..ale Louina tendence vidět všechno očima scénáristky a veškeré dění přirovnávat k nějakému filmu mi lezla šíleně na nervy.Trapnými "ale já ho nemůžu milovat, protože spí s každou sukní" nebo "pronásledují nás vrazi,ale mě zajímá jedině Jackovo pozadí a to,jak si hrát na nedostupnou"se to tu jen hemžilo a Meg tím úplně zazdila veškerý potenciál.Jedna hvězdička za to,že to nebylo tak strašné,abych to nevydržela dočíst.

AnnL
29.12.2011 2 z 5

opravdu jedna z nejslabších, červená knihovna není můj styl, je to velké zklamání! Chystám se číst i tu druhou novou Nenasytnou a doufám, že bude lepší než tahle, která se asi celou dobu máchala jen v cukru a proto je tak přeslazená =o(