Nelži mi

Nelži mi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421933/bmid_nelzi-mi-GTi-421933.jpg 4 115 28

Sleduj mě / Sleduj ma série

< 2. díl

Láska. Posedlost. Žárlivost. Vražda. Nikdo nemá nejmenší ponětí, co se stalo popové hvězdě Ericu Thornovi. Jeho Twitter je zmražený. Mobilní telefon se našel rozbitý a zakrvácený ve sněhu. Fanynka Tessa zná pravdu. Ke své posedlosti Ericem se ale nehodlá vracet a k Twiteru už vůbec ne. Ale co Snapchat… mohl by být bezpečnější? Po měsících, kdy se Tessa snažila splynout s davem, musí konečně čelit své minulosti. Jenomže zatímco sedí ve výslechové místnosti, všechny její odpovědi plodí jen další otázky… Pokračování úspěšného YA thrilleru z prostředí sociálních sítí – Sleduj mě.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Yoli (ČR)

Tell Me No Lies , 2018

LilianaFalcon
09.05.2020 4 z 5

I druhý díl pro mě byl milé překvapení. Fakt se mi líbilo, jak se to tam všechno prolínalo, minulost s přítomností, výslechy. Fakt autorku obdivuju, že to zvládla ukočírovat tak, aniž bych se v tom všem ztratila. Nejsem totiž osoba, která by vlastnila účet na twitteru nebo snapchatu atp.

veronika3141
18.03.2020 3 z 5

Pribeh se tak nejak vlekl a zaujal me az po zhruba pulce ,za me kniha neni spatna,ale cekala jsem asi neco vic.

Peetullka
25.02.2020 5 z 5

Čtení jsem si velmi užila. Přečteno jedním dechem za večer :)

Emičkazknihy
21.02.2020 5 z 5

Kniha mi v prvním díle přišle více nečekaná než teď, ale přesto se mi líbilo, jak bylo téma uchopené. Zajímavé jak ze všech osob okolo hlavních postav udělala spisovatelka psychicky narušené jedince. Ale pravda je taková, jak tenká je hranice mezi rozumem a šíleností?

Pípasek
14.02.2020 5 z 5

Knihu jsem si užíval, pravdou zůstává, že ji nedoporučuji těm, kterým sociální sítě nic neříkají.

Elsasbooks
09.02.2020 2 z 5

Prnímu dílu jsem dala 4*/5* a těšila jsem se, až konečně vyjde druhý díl. Ten je pro mě bohužel zklamáním. Děj skoro nijaký a s vleknoucím se koncem. Asi už nejsem cílová skupina. :D Doporučila bych pro čtenáře okolo 15 let.:)

Nikola131
06.02.2020 1 z 5

Přečetla jsem ze zvědavosti a abych nějak dorazila tu sérii. Vleklo se to tedy solidně, hlavně závěr. Asi holt už nejsem cílová čtenářská skupina, ale stejně... :D Hlavní hrdinka i Eric mi lezli na nervy. Nesympatické postavy.

sd1992
01.02.2020 5 z 5

Jsem fakt ráda, že jsem se tohoto pokračování konečně dočkala.. :) Je pravda, že první díl byl o chlup lepší, ale ani v tomto není nouze o napětí a akci, takže stále hodnotím 5* :)))