Šlechtična z pomezí

Šlechtična z pomezí https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210054/mid_slechticna-z-pomezi-h7a-210054.jpg 4 20 5

Border Trilogy 2 série

< 3. díl

Milostný historický příběh z konce 14. století. Půvabná a nebojácná lady Sibylla Caversová odmítla před oltářem tři muže, mezi nimiž byl i respekt vzbuzující Simon Murray, zeman z Elishawu. Poté, co jí Simon pomůže zachránit dítě topící se v ledové řece, Sibylla zjistí, že pohledný lord je jiný, než si myslela, a změní na něho názor. Přestože Simona Sibyllino odmítnutí stále bolí a je rozhodnut ji přehlížet, tvrdohlavá dívka ho zároveň fascinuje a probouzí v něm vášeň. Zatímco se napětí na anglicko-skotském pomezí zvyšuje a křehké příměří s Anglií je ohroženo, Simon a Sibylla se snaží chránit vlast, kterou milují, a zároveň tím riskují své životy a společnou budoucnost.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Border Moonlight , 2012

Ála1968
Ála1968
08.07.2023 4 z 5

Bylo to romantické a moc hezké.Sice se mi nelíbí politické intriky v příběhu,ale tady jich nebylo tolik a na Simona jsem se těšila.Miluji tvrdé, nekompromisní, krásné muže a to on byl.

rampapa
rampapa
27.05.2022 5 z 5

Krásný příběh. Knížka se mi moc líbila. Knížku velmi doporučuji.

OntkovaK
OntkovaK
12.09.2018

Prečítané behom dna.Našla som si dalšiu oblúbenú autorku.

modranka
modranka
26.03.2018 3 z 5

Pre mňa trochu nudné, ale čítajte! To, že ja som autorke neprišla na chuť, neznamená, že vám sa nemôže páčiť.

Moňas17
Moňas17
22.07.2017 4 z 5

Z románů pro ženy je tento z těch lepších. Možná tam mohlo být víc akce (akční je to na začátku a ke konci), ale jinak je příběh zajímavý, nechybí pohled do života šlechty, z rozhovorů jde vidět, že lidi tam mluví a uvažují tak jak asi mluvili a uvažovali.

14. století Skotsko romance historické romance

Amanda Scott (p)
americká, 1944
2012  65%Mladá šlechtična
2015  70%Svatba z donucení
2019  66%Magnusova volba
2014  75%Šlechtična z pomezí
2018  75%Zrušené zásnuby

Kniha Šlechtična z pomezí je v