Šlechtic ze žaláře

Šlechtic ze žaláře https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344480/bmid_slechtic-ze-zalare-T9S-344480.jpg 4 47 7

Haverston Family série

Adelaide Wardová musí pomoci své rodině ze zoufalé finanční situace. Zachránit by ji mohl postarší, ale bohatý baron Robert Maxwell, který se o ni uchází. Do jejích plánů však vstoupí pohledný nemanželský syn britského šlechtice a zároveň nevlastní bratr jejího nápadníka Connor Brice. Ten se po letech vrací do Anglie z Ameriky, aby se pomstil muži, který ho připravil o normální dětství i o peníze. Má teď dostatek odhodlání i prostředků, aby ho donutil zaplatit za jeho zločinné jednání. Connor poprvé uviděl krásnou Adelaide ve vězení, kde skončil na základně falešného obvinění sira Roberta, když tam přišla navštívit svého odsouzeného zadluženého bratra. Později – už jako svobodný muž – zjišťuje, že se baron Maxwell chce s Adelaide oženit, a napadne ho, že by se dívka mohla stát součástí jeho pomsty zločinnému bratrovi. Přitom však stále víc podléhá jejímu kouzlu. Adelaide se do Connora zamiluje, ale nemůže uvěřit, že jeho city k ní jsou upřímné a že pro něj není jenom zbraní, která má zasáhnout sira Roberta na nejcitlivějším místě. Její vztah ke Connorovi je proto poznamenaný nedůvěrou, která oba zamilované dlouho rozděluje.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

An Unexpected Gentleman , 2011

Zomy
08.02.2021 5 z 5

Další skvělá knížka od autorky. Asi je to objektivně na 4 hvězdy, ale když já mám pro Alissu Johnson slabost. Její styl psaní je vtipný, chytrý, na nic si nehraje. Hrdina je vždy správný, čestný chlap, který chce svou milovanou chránit, žádný lamač ženských srdcí a intrikář. Hrdinka se nenechá zastrašit, slova jí jdou hezky od pusy a nebojí se za svou lásku bojovat.
Adelaide mi že všech autorčiných hrdinek byla možná nejmíň sympatická, ale přesto mi to nekazilo čtení.

pip11
27.10.2020 5 z 5

Další příjemný a zábavný příběh této autorky, který mě nezklamal. Tyto knihy mi připomínají romány Georgette Heyer, které mám moc ráda.

Ála1968
27.06.2020 4 z 5

Příběh měl všechno-lásku,romantiku,zloducha i dobrodružství.Bylo to moc hezký.

rampapa
21.06.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku. Už se těším až si přečtu další díl.

NatyDee
21.02.2019 4 z 5

Odpočinkové čtení, když potřebujete přečíst něco nenáročného.

malazluta
01.03.2018 3 z 5

První polovina knihy mě docela bavila, ta druhá už míň - ta se poněkud vlekla. Mám-li hodnotit knižku celkově, tak není špatná, ale v daném žánru se najdou zábavnější a lepší. Nevím, jestli se k ní někdy vrátím.

mariva

2017  77%Jako pravá dáma
2019  76%Štěstí nám přálo
2018  82%Cudná hříšnice
2017  79%Šlechtic ze žaláře

Kniha Šlechtic ze žaláře je v