Sláva pro dva

Sláva pro dva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159259/bmid_slava-pro-dva-159259.jpg 5 14 7

Skutečný příběh Anilina, ruského, respektive sovětského hřebce, který sklízel velké úspěchy na mezinárodních dostizích v 60. letech minulého století. Byl považován za nejlepšího plnokrevníka sovětského chovu.

Literatura naučná Sport

Výborně.

Lalina3
25.03.2016 5 z 5

Nádherná kniha.
Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Doporučuji :-)

PajaMaya
15.03.2015 5 z 5

Pohádka o tom, jak se kulhavý chromý hrbáček postavil svému osudu a za pomoci opravdového přítele ukázal světu, že krása není všechno. Příběh Anilina, rachitického synka prvnotřídní klisny Analogičné, mi vždycky připomene, co je opravdu důležité.

eva-lupen
22.02.2015 5 z 5

Krásná knížka z které přímo čiší láska ke koním.

KleaM
29.12.2014 5 z 5

Milova jsem tu knihu, když jsem si jako malá holka půjčila v knihovně. A pak jí leta sháněla a v 35 letech sehnala a miluji jí stále. Božský Anilin!

Vojslava
14.04.2013 4 z 5

Jedna z mých oblíbených dětských knih... čtivě napsaná pro každého fanouška "koňáckých dějin" - navíc cenná tím, že je to skoro dokument a ne fikce.

Yarwen
14.04.2013 3 z 5

V 80. letech se po úspěšném filmu Phar Lap zvýšil zájem o příběhy koní a tak vydání této knihy dobře časově zapadlo. Jedná se opravdu o příběh se skutečnými postavami, které se okolo Anilina pohybovaly, samozřejmě doplněný o reálie. Uprostřed knihy je příloha s dobovými fotografiemi, jež se k Anilinovi vážou.

Autorovy knížky

Boris Vasiljevič Dědjuchin
ruská, 1931 - 2005
1986  93%Sláva pro dva

Kniha Sláva pro dva je v