Sladké zapomínání

Sladké zapomínání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176393/bmid_sladke-zapominani-QOb-176393.jpg 4 175 46

Se šestatřicetiletou Hope se život zrovna nemazlil: nedávno jí zemřela matka, manžel ji opustil kvůli dvaadvacetileté blondýnce, její účet zeje prázdnotou a ona se ze všech sil snaží vychovávat dospívající dceru a zároveň udržet krachující pekárnu. Na dobré konce ale není nikdy pozdě: stačí jen trocha odvahy, víry a neutuchající naděje... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Sweetness of Forgetting , 2012

Samira
22.05.2014 5 z 5

Velmi kvalitní a pěkná kniha, na kterou ale člověk musí mít náladu, neboť nejde o oddychovku, ale o těžší téma, které je dobře zpracované. Moc chválím přebal, ten je opravdu zdařilý a krásný. Kniha je to skvělá, jen nečíst při depresi, určitě překvapí, nečekaným dějem. Její obsah, přesah vás nenechá chladným a jen tak na ni nezapomenete.
Výjimečná doporučuji!

hrabenka
07.05.2014 5 z 5

Moc hezké čtení,které se příjemně četlo.

amysa
30.03.2014 5 z 5

Moc hezká knížka, kterou určitě mohu doporučit všem čtenářům, kteří mají rádi příběhy s nádechem rodinného tajemství, překvapení, velké lásky a také smutku.... Po pár řádcích se postupně ponoříte do současnosti, ve které žije sympatická hrdinka Hope, která kromě neustálého řešení svých rodinných starostí, peče ve své pekárně samé laskominy. A nakonec ani vy nemusíte zůstat ochuzeni a klidně si to sami vyzkoušet, protože v knížce je pár receptů, jak si takové dobroty vyrobit:-)
A najednou se před vámi pomalu a postupně začne odvíjet i velmi silný a láskyplný příběh z minulosti, který vás z Ameriky zavede až do Evropy a zase zpátky... Doufám, že vás taky tak zasáhne, důležité je hlavně vydržet, protože chvílemi je to i lehce napínavé... Nic víc prozrazovat nebudu a přeji velmi hezké a příjemné počtení:-)

bookcase
05.02.2014 5 z 5

Nejprve se zdálo, že půjde o lehkou oddechovku, ale pak.....strhující vyprávění. Nebudu prozrazovat víc, stojí za přečtení.

Modřanská
10.01.2014 5 z 5

Mimořádná kniha, přečtená jedním dechem. Jako bonus přidáno několik receptů na cukroví. Lze jen doporučit. Na pozadí děje se odvíjí překvapující soulad judaismu, islámu a křesťanství.

simca007
03.01.2014 5 z 5

Jedna část příběhu, ta co se odehrává v současnosti, je vcelku předvídatelná, druhá, ta vyprávěná, je překvapující a úžasná! Četla jsem jedním dechem, opravdu povedená kniha, obsahující i historická fakta a zajímavosti!