Jak vycvičit draka

Jak vycvičit draka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209399/mid_jak-vycvicit-draka-hLi-209399.jpg 4 195 43

Seznamte se s opravdu výjimečným vikinským hrdinou Škyťákem Strašným Treskou III. Z dochovaných spisů známý válečnický náčelník kmene Chlupatých chuligánů, obávaný bojovník a amatérský přírodovědec, vzpomíná na strastiplnou cestu na vikinský trůn. Prvním krokem na této cestě je úkol chytit a vycvičit draka. Škyťák se ale vrací s tím nejmenším a ještě k tomu bezzubým dráčkem... Nakonec jeho důvtip a dráčkova odvaha zachrání Vikingy a stanou se tak opravdovými hrdiny.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

How to Train Your Dragon , 2003

Adele02
12.06.2013

Knížku jsem četla až poté, co jsem viděla film. Obojí mně vzalo trochu jinak a knížka byla opravdu kouzelná. Líbily se mi i vtipné obrázky a Škyťákovy kousavé komentáře k různým příhodám. Bezzubka si taky získal moje srdce, obzvlášť pokakáním kuchyně :)

Issiriana
14.03.2013 5 z 5

Sice je to jiné než film, který jsem viděla prvně a který mě navnadil si tuhle knížku přečíst, ale pořád stejně kouzelné. Bezzubka a Škyťák = dokonalá dvojka. Četlo se to opravdu dobře a rychle, takže rozhodně doporučuji nejen fanouškům fimlu.

Izzy_
03.05.2012 5 z 5

super knižka, napínavé scény , zábavné obrázky..odporúčam !

zfilmováno

Cressida Cowell
anglická, 1966
2007  83%Jak vycvičit draka
2019  84%Kouzelníci z pradávna
2014  87%Jak se stát pirátem
2015  90%Jak zlomit dračí prokletí
2014  87%Jak správně mluvit dracky

Kniha Jak vycvičit draka je v