Osudem pronásledovaná

Osudem pronásledovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2581/bmid_osudem-pronasledovana-w7s-2581.jpg 4 45 2

Skye's Legacy série

Na rozdíl od své matky, Jasmíny, a starší sestry Indie, netráví Fortune Lidleyová mnoho času v úvahách o romantické lásce. Její hrdá krása a ohnivé vlasy přitahují mnoho nápadníků, a zdá se, že William Devers bude ideálním manželem — bohatý, vážený a toužící získat Fortune za ženu. Je to však jeho bratr Kieran, vyděděný rodinou pro své lpění na katolické víře své matky, jehož drsná krása a nebezpečná povaha přitahují Fortunino srdce a smysly. Lapena mezi přitažlivost obou tak rozdílných bratrů, zažehne Fortune jak nezřízené vášně tak i odplatu. Štěstěna však přináší řešení — Severní Amerika otevírá náruč a Fortune s Kieranem se chopí nové naděje a odcházejí do právě vznikající kolonie Mary's Land. Tam teprve osud prověří její vůli získat jak nový domov tak věčně trvající lásku.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Baronet

Besieged , 2000

deirdre
03.01.2018

Túto knihu som prečítala, lebo som ju dostala do daru od svojej žiačky a zároveň sa mi hodí do čitateľskej výzvy. Je to jediný žáner, ktorý nečítam a snáď už ani nikdy nebudem. Preto nehodnotím.

Dádulka67
08.07.2012 5 z 5

Moc krásná kniha, jedna z velmi povedených od této autorky. Příběh má děj a nehyzdí ho žádné vulgarizmy, jako v některých jejích knihách. Vřele doporučuji.