Drahoušek Jasmína

Drahoušek Jasmína https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2593/bmid_drahousek-jasmina-weq-2593.jpg 4 109 5

Skye's Legacy série

Pokouší­ se ochránit svou nejmilovanější­ vnučku, krásnou a horkokrevnou Jasmí­nu. Ta, aby unikla manželství­ naří­zenému králem Jakubem, utí­ká z Anglie a tí­m se dostává do nepří­zně královského dvora. Jelikož Jasmí­na nijak se svým návratem nespěchá, rozhodne se babička Skye vzí­t věci jako obvykle do vlastní­ch rukou a posí­lá zhrzeného ženicha, skotského hraběte Jamese z Glenkirku, aby ji vystopoval. Ten Jasmí­nu najde a přesvědčí­ ji, že je pro ni ten pravý, přesto, že ji byl přiřčen králem. Vracejí­ se spolu ke dvoru, jenž je bere na milost, a jejich láska kvete. Avšak markýz z Hartsfieldu, Piers St. Denis, jenž má také zálusk na okouzlují­cí­ Jasmí­nu a její­ jmění­, přesvědčí­ krále, že si zaslouží­ stejnou pří­ležitost ji zí­skat, jako byla poskytnuta Jamesovi. Král se nechá přesvědčit a posí­lá Jamese do Skotska. Jasmí­na je sama v Londýně a vydána Piersovi napospas, a jen dí­ky své rafinovanosti se ubrání­. A před čtenářem se rozehrává vzrušují­cí­ pří­běh plný romantické lásky i zrady, statečnosti i zbabělosti, který okouzlí­ i pobaví­.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Darling Jasmine , 1997

rampapa
27.05.2022 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Krásný příběh. Jen se to všechno opakovalo. Jinak knížka na odreagování ideální. Doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Květinka008
12.03.2018 3 z 5

Takové knihy se nesmí brát vážně, Alix :-) Jednoduše číst, když člověk potřebuje vypnout, klidně na pokračování týden, dva, tři, neboť mu nic neuteče a ví, jak to dopadne. Jedná se o klasické schéma - přitažlivá žena, jeden kladný hrdina, jeden záporák, více či méně zdařilá zápletka a pletichy (tady pěkná) a happyend. Osobně mám ráda rodinné ságy a dlouhodobé setkávání se s postavami, ale B. Small úplně nevyhledávám.

hela1693
28.02.2015

Musím nesouhlasit s Alix. Kniha je úžasně a všechny knihy od této spisovatelky mám už alespoň jednou přeštené a některé i víckrát.

Dádulka67
13.05.2012 5 z 5

Je to pěkná kniha, čtivá a má děj. Všechny knihy ze Série Skye Omalley jsou fajn, ale nejvíce se mi asi líbila Divoká Jasmína. Tato kniha na ni navazuje a myslím, že se povedla.

Alix
15.05.2011 odpad!

Příběh mne neokouzli ani nepobavil, ale rozzuřil. Sledovat skoro 400 stran, jak se hrdinka potýká se svým libidem a neustále řeší, s kým se vyspat a s kým ne, mne psychicky deptal. Škoda slov...