Skutečný život Alžběty II., anglické královny

Životopis královny Alžběty II., jejích dětí a celé rodiny, vnější tvář monarchie i skryté mechanismy, které udržují její chod a fungování politického systému Velké Británie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48283/skutecny-zivot-alzbety-ii-anglicke-kralovny-48283.jpg 3.912
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Levné knihy

Véritable Elisabeth II, reine d’Angleterre

Kniha Skutečný život Alžběty II., anglické královny

16.04.2019

Shrnutí faktů z jiných knih doplněné neověř(itel)enými peprnostmi bůhví odkud.Obrázkově taky nic moc-koupím a přečtu na dané téma všechno ale mocmě to tedy neobohatilo.Trochu taky mám nedůvěru k barnumským názvům-SKUTEČNÝ,PRAVDIVÝ apod.,slibují obvykle mnohem víc než nabízejí.

Vidlička
20.10.2017

Příjemné a myslím, že i pravdivé, čtení o jedné z nejzajímavějších osobností naší doby!

Belatris
01.09.2017

Překlad je dost tragický, nebo se tak alespoň jeví. U některých informací jsem si říkala, nakolik je jejich zdroj relevantní. Ale navzdory tomu všemu to bylo příjemné čtení, odpočinkový eurovíkend v Buckinghamském paláci, Windsoru a dalších sídlech. Sem tam se v textu objevily zajímavosti, které čtenáře pobaví a obohatí.

Lucy2211
20.08.2014

Životopis britské královny Alžběty II. Konečně jsem se (po přečtení této knihy) dozvěděla něco víc o jedné z nejdéle vládnoucích panovnic britské historie. Rozhodně doporučuji!