Skullboy a šílená armáda

Skullboy a šílená armáda https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343484/bmid_skullboy-a-silena-armada-YIm-343484.jpg 4 7 4

Skullboy série

1. díl

Drzí roboti! Opičí pomocníci, kteří nikomu nepomáhají! Nezvládnutelné tuříny! To vše a mnohem víc na vás čeká v dobrodružstvích šílené armády. Vede ji sám Skullboy, nejgeniálnější byznysmen, který bohužel místo vydělávání těžkých prachů musí sedět ve škole. Ve všem se naštěstí může spolehnout na své jednotky. Nebo že by ne...? Nejbláznivější jízda po školních skříňkách, zasedačkách, dostizích i zastavárnách. Bez debat!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

The Mighty Skullboy Army Volume 1 , 2015

Atlantis
11.07.2021 4 z 5

Na tuhle záležitost jsem narazil v jednom obchodě za 19 korun a řekl jsem si, proč ne. A víte co? Nakonec jsem se za ty peníze docela pobavil. Příběhy občas připomínaly nějaký web comics, jednoduché a svižné, ale celkově vtipné. Na další díl to u nás asi nevypadá, ale já bych klidně zase dvacku obětoval.

Nelíísek
12.03.2020 3 z 5

Jednohubka která ani neurazí ale ani nenadchne, jako odpočinkové čtení se to dá ale po druhé bych si nepřečetla ani pokračování.

trudoš
20.10.2017 4 z 5

„Nezapomínej, že pro roboty je sarkasmus výsada, nikoli právo.“
Je to sice střelené, ale zdaleka ne tak, aby se člověk neorientoval v nadsázce a vtipu, které Jacob R. Chabot skrze situační komiku do čtenáře dávkuje. Já se bavil ohromně a to i přesto, že autor či nakladatel nějak opomněl průvodní slovo, takže jsem měl zpočátku pocit, že naskakuji do rozjetého vlaku. Premisa je ovšem prostá, založená na drobných epizodách o nejgeniálnějším byznysmenovi světa, co musí chodit do základní školy, zatímco jeho poskoci - ukecaný robot a inteligentní opice - řeší superpadouší úkoly pro všední den. Ačkoli to už z kraje dává možno sklouznout k jednotvárnosti, příběhy jsou natolik různorodé, že nudit se nejde prakticky u žádného. Měl-li bych to k něčemu přirovnat, přijde mi to jako potrefené spojení Maxe Anderssona a Jeffa Kinneye, což zní přesně tak absurdně, jaký je ve skutečnosti výsledek. Pro mladší čtenáře (cca 9-12) jak dělané, nejste-li tedy příliš citlivý na nějakou tu brokovnici v ruce.

martinstefko
06.06.2017 2 z 5

"Skullboy a šílená armáda 1" za mě bohužel moc vtipu nepředvádí a je to jen ukázka toho, že ne všechno v komiksu je vtipné, i když je to jako vtipné zamýšleno. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/06/1452-skullboy-silena-armada-1-35.html

Autorovy knížky

Jacob Chabot
americká
2017  71%Skullboy a šílená armáda

Kniha Skullboy a šílená armáda je v