Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 935 288

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

Šošana
20.03.2019 3 z 5

Kniha se opravdu dobře čte, má to spád, to jo... Ale jinak je příběh naivní, zamotaný a romantický až je to prostě neuvěřitelné... Dialogy jsou místy směšné (takhle by to přece nikdo neřekl) a plné romantických klišé. Pro sebe si ji řadím do kategorie: Prostě jednoduchá oddychovka pro ženy.

Vlak7
01.03.2019 4 z 5

Pěkné, napínave čtení

Janík511
12.02.2019

Zaujala mě obálka, přečetla jsem, ale zase u vytržení jsem nebyla. Na detektivku celkem přeslazené. Pomsta se mi líbila více, pokud mohu srovnávat. Zkusím ještě další...

Lavender756
12.02.2019 1 z 5

Hrozná fantasmagorie,ani nevím,co víc k tomu napsat. To je snad nejhorší kniha,jakou jsem měla v ruce,úplná jihoamerická telenovela. Jediné světlé chvilky se týkají práce policie. Nedočteno!

Niu
08.02.2019 5 z 5

Tenhle thriller/krimi mě opravdu hodně překvapil. Už už jsem myslela, že se to sveze jedním konkrétním směrem, ale jestli chcete být překvapeni, tak vydržte určitě až do konce. Dlouho jsem se odhodlávala a byla to moje první kniha od Sandry Brown, ale jak jsem se začetla, tak super a šlo to samo. Určitě si přečtu i něco dalšího.

stumpy
07.02.2019 5 z 5

Prima příběh. Četlo se to moc pěkně. Konec trochu zklamání, čekala jsem trochu něco jiného. Za mne doporučuji.

TheSarcasm
27.01.2019 5 z 5

Po přečtení anotace, komentářů i profilu autorky mi stále nebylo jasné co od knihy očekávat, zda thriller nebo spíš nějaké romantické čtení. Nezbylo než si "Skryté zlo" přečíst a rozhodně nelituji. Podle mého názoru se jedná o klasický thriller s určitou milostnou linkou, ale nic co by nějak rušilo nebo degradovalo žánr kamsi na červenou knihovnu. Naopak, alespoň můžeme být v napětí jak dopadne nejen ta kriminální, ale i ta romantická zápletka. Podobně jak zmiňují níže i jiní, jsem byl překvapen finálním rozuzlením. Byla to moje první kniha od Sandry Brown a dalším se bránit nebudu.

ctenarkaEva
21.01.2019 5 z 5

Skvělé čtení, od kterého jsem se nemohla odpoutat. Jedná se spíše o mírnější thriller, nechybí romantické prvky, jak už to Sandra Brown v takovém typu knih umí. Příběh se mi sice zdál trochu nepravděpodobný, ale četl se dobře, až na ten místy dost kostrbatý překlad (což ale není chyba autorky). Rozhodně doporučuji a hned si jdu vybrat další knihu této autorky.

AliceTief
20.01.2019 5 z 5

Velice napínavý a poutavý příběh, autorka vůbec nezklamala, přečteno na jeden nádech =)

mariva
14.01.2019 5 z 5

Výborná napínavá knížka, jedna z těch, kterou je problém na chvíli odložit. Příběh mě okamžitě zaujal a napětí vydrželo až do konce, který byl tentokrát opravdu nečekaný a překvapivý. Protože jsem nedávno četla jinou autorčinu knihu a tam bylo jedno za závěrečných odhalení stejné, trochu jsem zvažovala, zda tomu tak nebude i tentokrát , ale vypadalo to, že to stejné být nemůže. Nakonec bylo, ale závěr byl přesto překvapivý a pachatele jsem tentokrát opravdu neodhalila. Zatím asi nejlepší kniha z těch, co jsem od autorky četla.

Elisbooks
26.12.2018 5 z 5

Autorka opět nezklamala, skvěle napsaná kniha, kterou jsem četla jedním dechem :)

lalikpepa
20.12.2018 5 z 5

Tak tohle bylo hodně dobré! Ani nevím proč, na knihu jsem si dlouhou dobu dělala zálusk, ale přečetla jsem ji až teď. Z anotace jsem si říkala, že půjde o napínavou detektivku a ono to bylo nakonec úplně jinak! O to lepší překvapení to bylo! Celý příběh mě moc bavil a nečekané zvraty ho posunovali skvěle dál. Fakt jsem si knížku moc užila a už se chystám na další od stejné autorky. Napětí, tajemno, sex, zrada..:) Za mě překvapení roku.

Lennji
18.12.2018 4 z 5

Čekala jsem napínavou detektivku a thriller a z knihy se vyklubala romantika :-O jednoduché, svižné čtení, přečteno za 2 dny, zajímavá zápletka, nádech erotiky a nečekaný závěr..

Becca_books
22.11.2018 3 z 5

Knihy Sandry Brown mám ráda. Jsou to moje takové oddechovky mezi jinýma knihama. Když nad knihou nechci moc přemýšlet. Nemusím červenou knihovnu ale v jejich knihách bývá také nějaká zápletka, takže i když je děj předvídatelný, jsou její knihy napínavé a dobře se čtou.
Skryté zlo jsem přečetla jedním dechem. Autorka umí čtenářky navnadit a dobře popsat jak samotné hrdiny tak i situace.

i.stefany
09.11.2018 3 z 5

Asi jsem zvolila nesprávnou knihu v nesprávnou dobu. Anotace a vysoké hodnocení mě zlákalo. Měla jsem chuť na čistý thriller, ale u toho nepotřebuji číst o vášních hlavních hrdinů. U téhle knížky mi vadil dlouhý rozjezd a ta očividná sexuálně romantická linka. Nicméně přečíst se to dalo, mnoha čtenářům se kniha líbila a to je důležité.

Kateřina Marko
31.10.2018 5 z 5

super romantický a napínavý příběh, přečteno jedním dechem

nicole1990
18.10.2018 5 z 5

Naprosto perfektní detektivka plná zvratů. Určitě si chci přečíst víc knížek od autorky

veronika8042
29.09.2018 5 z 5

Perfektní knížka, perfektní zpracování. Nenudila jsem se ani na chvíli, přímo jsem ji hltala ❤️

Opatov
15.09.2018 5 z 5

Sandra Brown je pro me jednou z nejoblibenejsich autorek. Hlavni hrdinka se pripravuje na maraton v horach. Bohuzel v te same dome se na stejnem miste pohybuje muz, ktery se skryva. Nic ale neni tak, jak vypada, prekvapivy konec. Napinava detektivka. Doporucuji.

Miruš
15.09.2018 5 z 5

Senzační knížka, nic jí nechybělo, přesně něco takového jsem si právě potřebovala přečíst.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown