Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 936 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

marketsim
15.11.2019 5 z 5

Velice se mi tato kniha líbila. Od autorky jsem četla už více knih a vím že nebude poslední. Nemohla jsem se dočkat jak tato kniha dopadne a hlavně kdo vrah.

Jani23
10.11.2019 5 z 5

Napínavá kniha od začátku. Přečtena jedním dechem.

janina66
02.11.2019 5 z 5

Četla jsem už tak před rokem. Napínavá od začátku až do konce. Super hlavní hrdina. Výborný konec a rozuzlení.

bekule
30.10.2019 5 z 5

Ještě jsem nečetla od autorky zdaleka vše ale tato se řadí k těm nejlepším. Hodně napínavá s velmi překvapivým koncem, zpočátku mě dost připomínala Osamělou smrt od Lisy Jackson a vzpomněla jsem si i na mnohem drsnější La Lobu. Skvělá napínavá romantická četba ,sice zde byly i nějaké nelogičnosti , jednání hlavních postav bylo občas zvláštní a překombinované ale to se v tomto žánru odpouští. Touto knihou si Sandra u mě napravila reputaci po předchozích slabších.

Evazita
11.09.2019 2 z 5

No nevím...ale po dlouhé době se mi stalo, že mě děj rozčiloval a ke konci knihy jsem už jen kroutila hlavou nad postoji a debilitou některých postav. Jak slibný byl rozjezd, tak otřesný byl konec!

Dana.P
28.08.2019 5 z 5

Napínavá kniha od začátku do konce. Nepředvídatelné rozuzlení. Přečtena jedním dechem.

Lucie947
25.08.2019 5 z 5

Super kniha :-)

Vercutka
15.08.2019 1 z 5

Četla jsem hodně knih od Sandry. Závist a Bílý žár už asi nepřekoná. To jsou mimochodem dvě knihy, u kterých si ještě teď po letech pamatuji jména hlavních hrdinů. Tato kniha byla opravdu skryté zlo (uspěchaná romantika, trapný uslintaný řeči-už to tu někdo psal s tím tetováním a spousta dalších nelogických věcí). Za mě ne , Sandra to umí líp.

m.valova
11.08.2019 4 z 5

Trocha romantiky,trocha detektivní zápletky,ale byla napínavá,oddechová a četla se tak nějak sama..

gigi77
26.07.2019 2 z 5

Slabší autorčina kniha. Do samého konce jsem zločince tušila, ale špatně. Bavila mě romantická linka ... urostlý správňák ve vyzrálém věku, dokonalý k sežrání ... to jsem si uměla s radostí představit ... Také jsem před nedávnem běhala co týden to půlmaraton, tím si mě hlavní hrdinka naklonila. Ovšem ubiram hvězdičku za dost významné nereálnosti. Nakonec se ale nejedna o žádnou detektivku či thriller, pouze o román pro ženy ... ledabyle od každého trochu ... takže další hvězda padá dolů

ewisek22
21.07.2019 2 z 5

Od detektivky a thrilleru očekávám napětí, záhadu, sem tam nějakou mrtvolku a strach...co rozhodně neočekávám a ani nechci (to mohu číst úplně jiný žánr) je romantika a erotika. Takže z toho logicky vyplývá mé hodnocení knihy...

moudivlacek
11.07.2019 5 z 5

Velice povedená detektivka s velmi silným psychologickým kontextem a samozřejmě i menší dávkou romantiky. Co nejvíce se mi líbilo, však je poukazována skutečnost, že i když v rámci zákona někdo zabije, neznamená to, že to na psychice člověka nezanechá následky. To samé platí i u zrady někoho z velmi blízkých, těžko se obnovuje důvěra a někdy je to dokonce i nemožné. Každopádně jsem neznámého ze srubu odhadla hned zpočátku dobře a jsem ráda, že jsem se v něm nemýlila, spíš u mne jako člověk ke konci ještě víc stoupl v ceně. Ale i okrajové postavy zde měly výrazné dějové zásahy, a vše jen krásně dokreslily - city, prostředí, povahy.
Moje oblíbená autorka mě ani tentokrát nezklamala.

Zrzavá_Tereza
30.06.2019 1 z 5

Moje první Sandra a taky poslední. Jako dialogy tipu:
Líbej dal moje tetování na vlastní riziko. Proč? Co se stane?
Končí mi u penisu.
Nééé, to fakt nedávám.

pingu1
28.06.2019 4 z 5

Kdo má rád Sandru Brownovou a kombinaci detektivky s romantikou, přijde si na své. Kniha se četla dobře, děj má spád, konec jsem tentokrát neodhadla ... Kdo romantiku neee, ať sáhne po něčem jiném :-)

Warty
21.06.2019 1 z 5

Musím říct, že mě kniha vůbec nezaujala, od začátku jsem se nudila a v půlce to vzdala.

renova
21.06.2019 2 z 5

Tuhle knihu bych doporučila ženám nebo dívkám, které jedou na dovolenou k moři. Můžete se v pohodě vyvalit na pláž, poslouchat šumění moře a zároveň číst. Nejedná se totiž o moc náročné čtení. Pak se rozhlédněte okolo sebe, vytipujte si nějakého hezouna a určitě si slastně povzdechnete, protože vás k tomu donutí příběh, který máte v ruce. Tento příběh je naivně romantický a brnká na strunu právě takovým ženám - naivně romantickým.
Jediné, co mě překvapilo, je konec a rozuzlení. Za to palec nahoru.

Pája699
05.06.2019 4 z 5

Je to moje první knížka od této autorky a musím říct, že kniha je super. přečteno za 2 dny :-) Od prvních řádků jsem se nemohla od trhnout a knihu odložit. Jen jsem čekala tedy více krimi a ne červenou knihovnu, proto dávám 4 hvězdy. Určitě to ale není poslední knížka, právě mám v rukou Svědkyni.

reeper
25.05.2019 3 z 5

Četl jsem společně s přítelkyní. Pro ni jedna z top knih. Pro mně slušné, ale opravdu příběh spíše pro ženy.

Elapheg
05.05.2019 5 z 5

Tak tohle byla opět jedna z knih, která se Sandře Brown opravdu povedla. Děj knihy má spád a i když jsem původně správně tipoval, kdo by mohl mít na zmizení Emory velký zájem, nakonec jsem se nechal zlákat jiným autorčiným rozvinutím příběhu, takže jsem za hlavního zloducha považoval někoho jiného. V knize nejsou hluchá místa a myslím, že je to docela slušná detektivka. Je to mé již třetí setkání s touto autorkou a a za mne musím říci, že jsem se na knihu i těšil a autorka mě uměla udržet v napětí.

Laf
13.04.2019 5 z 5

Kniha mne hned od začátku vtáhla do děje a bylo těžké ji aspoň na chvíli odložit. Děj byl poutavý, se zajímavými zvraty. Knihu můžu jen doporučit :)

napětí tajemství romantika

Sandra Brown