Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 936 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

Terez9119
12.07.2021 4 z 5

Nebylo to špatné, to ne. Ale bylo to straaaaašně upovídané. Kdyby to mělo větší spád, víc by mě to bavilo.

keiko33
11.07.2021 5 z 5

Uff. To teda bola pecka. Domyslene do kazdeho detailu. Ked si uz myslite ze je koniec, ze je vsetko jasne, autorka otoci o 360°. Bol to dokonaly triller s romantickou zapletkou. Ked ho zacnete citat, nemozete prestat, kym nieste na konci.

Jurajovamaka
19.06.2021 5 z 5

Dobojovanééé...už som sa nevedela dočkať konca, ktorý bol nakoniec úplne iný, ako som očakávala...
Musím uznať, vydarené dielko...príbeh drží v napätí od začiatku po koniec...
Určite ODPORÚČAM
Ale na istý čas chcem pokoj od krimi a detektívok...hrozná nervozita, napätie ako sa to skončí...normálne som prenášala svoj nepokoj aj na rodinu...pomóóóc...keby nemám gélové nechty, asi už nemám žiadne :-D toto nieeeee JA chcem byť kľudná, pokojná
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Hanuja
09.05.2021 4 z 5

Pěkný, napínavý a zároveň i velmi romantický příběh. Krásně se četl a od poslední třetiny knihy se nešlo odtrhnout. Byl to první román od Sandry Brown a určitě pro mne ne poslední.

lucie.dc
25.04.2021 5 z 5

No, to jsem jako necekala...

Moc hezky napsana, zajimava, rychle prectena kniha. I kdyz se ukazalo.... tak jsem si rikala, ze vidim do hlavy obeti stockholmskeho syndromu, kdy jde o pud sebezachovy. Moc se mi to libilo.

Markethe
13.03.2021 4 z 5

Můžu říct že jsem s touhle knihou byla naprosto spokojena a mile překvapená. Ač to mistama pusobilo jako slaďarna pro ženy ke konci sem četla jak zařezana a odmitala jsem se odtrhnout. Řekla bych že od teto autorky to nebude moje poslední kniha.

Myška43
21.02.2021 5 z 5

,, Nepočítala s tím, že upadne, bude mít otřes mozku a zachrání ji bezejmenný muž, který v ní včera v noci, aniž se jí dotkl, vyvolal mnohem silnější sexuální odezvu, než se Jeffovi podařilo za déle než rok."

Páni, to bylo super. Není to moje první kniha od autorky a rozhodně ne poslední. Zatím se mi líbila nejvíce. Směs detektivky s romantikou lehce okořeněna erotikou. Pro ženy výborná kombinace chutí. Tedy aspoň já si to vychutnala.

,,Po čtyři roky žil s osamělostí a dokonce se s tím smířil. Ale v pouhých čtyřech dnech vzala jeho schopnost snášet samotu zasvé. Začínala ho deptat."

Pan samaritán byl úžasnej a já si marně lámala hlavu nad tím, co tak hrozného udělal. A ono ejhle.....
Skvělý a rozmanitý příběh. Zajímavá a pro mě absolutně nepředvídatelná zápletka. Vůbec jsem neměla tucha, jak v případě Emory, tak i Hayese.
Autorku si dávám do oblíbených, touto knihou si mě získala.

Katka313
10.02.2021 5 z 5

Já nemám slov. Opět mě SB oklamala a vraha jsem neodhadla. Aspoň že něco mi z toho došlo jak nakonec bylo. Krásná knížka postavy úžasné a ta chemie... to bylo něco. Jen ten epilog mohla jen o něco málo natáhnout. Určitě se k ní vrátím.

Mandy412
17.01.2021 4 z 5

Přečteno na doporučení a má první kniha této autorky. Jak bylo již několikrát zmíněno, kniha má napínavý děj a je plná zvratů - některých ovšem dost předvídatelných. Přesto se ale jedná o napínavý příběh, který přesto podle mě mohl skončit více reálně.

capricorn__
15.01.2021 1 z 5

Hvězdičku dávám jen za styl psaní - ten byl vlastně fajn a nic moc mně na něm nevadilo. Všechno ostatní hodnotím záporně. V době, kdy jsem přečetl "Skryté zlo", jsem už měl detektivek načteno docela dost - pokud tedy hodnotím tuto stránku románu, pak mě zklamala. Už od začátku jsem věděl, kdo "to" udělal. (A ono vlastně není vůbec těžké přijít na zápornou postavu, když vám jich autorka moc nepředstaví.) Další linka se týká červené knihovny, a ta mě navztekala ještě víc než ta detektivní. Nejen, že byla (taky) předvídatelná od prvních chvilek, ale taky se mi z určitých frází a scének kroutily oči. Hlavní postavy byly nerealistické podle uvažování a vlastně i chování, ale především postavy, jako najdete ve "Skrytém zlu", najdete snad v každém dalším podobném románu - nemají v sobě žádnou špetku originality a zajímavosti (až na ten běh, možná teda...). Bylo těžké se knížkou prokousat, a to je tak malá. Nedoporučuju.

Gracinka
05.01.2021 5 z 5

Skvělá knížka s nečekaným zvratem.

Kikuse13
20.12.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila jako zatím všechny od Sandry. Doporučuji :)

Listonožka
03.11.2020 3 z 5

Drsňárny, romantika s neznámým a nečekané rozuzlení. Opět kniha, kterou jsem pořídila v antikvariátu za pár korun a potěšila. Příjemné čtení, třeba k vodě.

wielka
28.10.2020 3 z 5

Taka typicka Sandra Brown... neskacem nadsenim, ale bolo to citatelne, hoci miestami predvidatelne.

orinka3
24.10.2020 4 z 5

Pobavila jsem se. Velmi čtivé, taková detektivka pro ženy, typická pro Brownovou. Docela dobrá zápletka, i když mi vrtalo hlavou, jak si to mohl v takovém terénu vrah naplánovat, aby ho ona neuviděla? "Velké" překvapení na konec nechybí, záhadný a nemluvný zachránce je sen každé ženy: nepolapitelný, mužný, něžný, vysoký, uměl všecko, měl velkou zásobu flanelových košil a...a.... Prostě borec. Povinné erotické vsuvky mě chvílemi přinutily k úsměvu, ale vím, že bez toho by to nebylo holt ono. Konec dobrý = všecko dobré.

kadz
10.10.2020

Dost dobra kniha... Nemohla jsem se od ni odtrhnout.....

Racino
07.10.2020 4 z 5

Oddechová “kriminálka”. Nenáročné čtení, ale přečetla jsem na jeden zátah. Chtěla jsem vědět, jak to dopadne :-D

pollyn
21.09.2020 3 z 5

Líbila se mi. Nechala jsem se uchlácholit dějem a v druhé půlce jsem si začínala myslet, že už mě ničím nepřekvapí. Velmi rychle mě autorka vyvedla z omylu :)
Čtu opravdu hodně, ale málo kdy u knížky zadržím dech nebo vyjeknu "NENE! To neudělal!"
Takže ano, klobouk dolů :)

LussyP
09.08.2020 2 z 5

Moje první kniha od autorky a rozhodně poslední. Takovou blbost jsem ještě nečetla. Z knihy bylo dobrých zhruba 50 stran, pasáže z červené knihovny byly otravné a kniha byla plná WTF momentů. Děj naprosto předvídatelný.

Kudík
12.07.2020 5 z 5

Pěkné čtení a moc hezká (tématická) obálka. Emory jako silná hlavní hrdinka, která je spolehlivá a zásadová, se nevrátí z tréninku na maraton. Postupně se zde rozvíjí příběh, co a proč se stalo. Pachatele jsem tak nějak odhadla, i když samotný závěr byl přece jen trochu překvapením. Líbila se mi a celkově mě i bavila dvojice zástupců šerifa, a to Sam Knight a Buddy Grange. I FBI měla své světlé chvilky. :)

napětí tajemství romantika

Sandra Brown