Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 936 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

PREBURDA
19.04.2024 5 z 5

Hodně čtivá kniha od prvních stránek s detektivní zápletkou, dobře propracovanými dějovými zvraty, stránky ubíhají jako voda.
Konec velmi překvapivý.

Knihu rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi napínavý příběh, plný nečekaných zvratů a nepotřebují k tomu násilí, proudy krve a brutální vraždy.

TamčaBard
05.08.2023 4 z 5

Ta byla opravdu dobrá. Taková pěkná detektivní oddychovka na dovolenou, když celý den prší. Překvapivé zápletky, romantika, trocha erotiky. Jo, líbila se.

KnihomolkaKatka
21.06.2023 4 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla a rozhodně ne poslední. Knížka čtiva, romantická, s lehkou erotikou, spoustou vyšetřování a tajemství. Líbilo se mi i to počasí v knize, i když v reálném životě ho naprosto nesnáším.
Pachatele jsem odhadla až tři kapitoly před koncem, takže pohoda. Super to bylo. Příběh jak má být. Nechyběla láska, napětí, emoce... Prostě nic, co má dobrá knížka mít.

Tom.Majka
14.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Právě jsem dočetla a musím říct, že mně se líbila moc.Ze začátku jsem si říkala,kdeže je to "skryté zlo", vždyť to bylo takové skoro romantické,ale po polovině knihy mi to začínalo docházet a myslela jsem si, že manžel je ten pravý viník, opět chyba nebyl.
Za mně dobře napsané, mám ráda knihy,kde se píše i o něčem jiném, než jen o pátrání po pachateli a tady to byla taková příjemná směska romantiky,napětí a trochu lehké erotiky.Ještě jednou mně se to líbilo moc,moc.

rm
21.02.2023 5 z 5

Zatím se mi tato kniha líbila od autorky asi nejvíc.

musivila
18.02.2023 5 z 5

Knihu jsem četla poprvé před lety, když vyšla a moc se mi tenkrát líbila. Nyní jsem se k ní s chutí vrátila. Přišla mi jako ideál na zimní večery.... doktorka Emory Charbonneauová si jde zaběhat a probouzí se v neznámé chatě s neznámým mužem, venku sněhová bouře … Přesto, že už jsem věděla, kdo je padouch, nepokazilo mi to čtení a příběh jsem si užila. Mám knihy Sandry B. ráda.

zoew
06.02.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Místy tedy trošku překombinované, ale četlo se to skvěle. Miluji knihy, které vás nutí číst dál a dál a dál... a přesně tohle jsem dostala. Sandra zkrátka opět nezklamala.

Margerite
29.12.2022 2 z 5

Tak tohle bylo hodně slabé, na to, že má kniha aktuálně 87 %. Takový spíš podprůměr, zápletka místy k smíchu, jako třeba sexuální fantazie hlavní hrdinky o muži, který ji drží v zajetí a nic o něm neví. Překlad ala google překladač. "Edice světový bestseller" už mě tolikrát zklamala, ale já si pořád nedám a nedám říct, protože mě vždycky nějak dostane anotace a zdejší vysoké hodnocení. No nic, třeba sáhnu příště po něčem lepším, ale od téhle autorky už to nebude.

danka13
04.12.2022 5 z 5

Za mě dobrá zamilovaná detiktivka, zajímavé rozuzlení, doporučiji.

Jaruš7
23.11.2022 5 z 5

Kompletní soubor emočních vzrušivých pocitů z četby uspokojí všestranně zvídavé čtenáře.
Cestou děje se nedá nerozvolňovat předvídavost, aby nedocházelo k překvapení.

Citace:" Dopustíš se vloupání, ...umíš být laskavý... ale pak bezdůvodně vystřelíš z brokovnice na dva lidi."
"Nebylo to bezdůvodu."
"Kvůli mně?"
"Sprostě se o tobě vyjadřovali."
"Měl si je ignorovat."
"Je to verbež."
"No dobrá jsou to ničemové. Ospravedlňuje to na ně střílet?
"Nestřílel jsem na ně. Kdyby ano , byli by už po smrti."
"...Tak proč jsi to udělal? Řekni mi to!"
"Vystřelil jsem na televizi!"
... měla hroznou chuť se rozesmát. "

Superčtivo.

Sabča817
27.09.2022 5 z 5

Čtivé a od začátku napínavé. Na závěr jedno překvapivé odhalení.

alca-212
20.09.2022 3 z 5

Moc červené. Předvídatelné. Za mě ne. A tak slibně ta kniha začala...

m_martina
02.08.2022 5 z 5

Kniha je výborná a nedá se odložit. Líbila se mi, nemám vůbec co vytknout a doporučuji.

rm
01.08.2022 5 z 5

Moje první čtení od autorky - a napoprvé to není vůbec špatné! Dovedla mě napínat až do konce. takže plný počet a těším se na další :-)

Maggie686
23.07.2022 5 z 5

Má první kniha od autorky a musím říct, že je skvělá. Sandra píše opravdu tak, že vás vtáhne do děje.

_Brunetka_
20.07.2022 5 z 5

Co k tomuhle říct? Asi bych začala tím, že jsem se k téhle knížce dostala úplnou náhodou a rozhodně se stala jedním z mých největších objevů. Tahle autorka totiž dokázala skloubit moje dva nejoblíbenější žánry. Romány a detektivky. Objevuje se tu totiž jak detektivní linka, tak i řádná dávka romantiky, takže takový ženský detektivní román. Neuvěřitelně rychle se to čte, stránky mi doslova mizely pod rukama. A hlavní postavy? Ty byly k sežrání, vykreslení jejich charakterů se mi dost líbilo. A kromě originálního příběhu (i když se to z anotace nemusí na první pohled zdát, vážně to není tuctová knížka), je i plná zvratů a má šokující konec. Nic tam není tak, jak se zdá. Ničemu nevěřte. Když už si budete totiž myslet, že víte, kdo chtěl Emory ublížit, určitě se budete mýlit.

Olga8480
15.05.2022 5 z 5

Styl jakým píše Sandra Brown vás prostě chytne a nepustí. Knihu jsem přečetla jedním tahem....prostě ji nešlo odložit. Skvělý příběh plný napětí a očekávání jak to vše dopadne. No a konec...tak to bylo překvápko. Krása

sladkovka
05.05.2022 5 z 5

Kniha mě chytla hned od první stránky. Dělalo mi problém knihu odložit a řádky knihy mě neuspávaly, což je u mě správná kniha. Moc mě bavil děj a autorčin styl. Byla jsem napnutá od začátku až do konce a snad jsem nepostrádala v knize nic. A ten konec? Pro mě wau.

Terka1975
03.05.2022 5 z 5

Moje první seznámení s touto autorkou a příjemné překvapení, ale je je to díky vám milé čtenářky a vašim recenzím, že jsem po ní sáhla a ráda sáhnu i po další. Pravda, ta milostná linka by nemusela být až tak...., ale příběh to nerušilo a fakt jsem nadšená, jak to dopadlo. Zajímala mě pointa asi víc, než celý příběh a dočkala jsem se překvapení, takže jsem spokojená.

adelinka
21.04.2022 5 z 5

Knihu mi požičala známa, tak čo som mala robiť, musela som ju prečítať. Neviem, či by som si ju vybrala sama ako dobrovoľne. Na prekvapenie sa čítala skvelo. Pekne sa dá skĺbiť napätie a romantika. Či až erotika? Myslím, že keď natrafím znovu na autorku, tak nepoviem nie, určite si prečítam. Keďže dej má krátke časové obdobie, a väčšina sa odohrala v horách, tak šup do čitateľskej výzvy....

napětí tajemství romantika

Sandra Brown