Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 936 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

alekis
28.06.2020 4 z 5

Sleduji málo televizi,
obvykle raději čtu,
však když mám čtecí krizi
a vůbec žádnou vizi,
a stále nenabírám správný směr,
ačkoliv knih je dost na výběr,

tak tahle romantická krimoška je v takovém případě docela dobrým řešením :-). Krimi zápletka je trochu za vlasy přitažená, celé to stojí na poněkud chatrném základě, ale je to čtivé, děj ubíhá, láska se slibně rozvíjí, až se rozvine jako z růže květ, a padouši... jo, tak ti jsou potrestáni po zásluze... :-)

Monika1717
23.06.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla za 2 dny. Zápletka je skvěle vymyšlena, konec přinesl překvapivé /aspoň pro mě / rozuzlení. Při čtení mě úplně mrazilo. Autorku dávám do oblíbených, doufám, že mě nezklamou ani její další knihy.

Milisent
13.06.2020 5 z 5

Pořád jsem tápala,kdo to zlo má na svědomí. U autorky jsem zvyklá, že si můžu myslet, ale nakonec jsem úplně vedle. A to mě hodně baví. Brown je v tomhle jednička.

KatkaHutyrová
13.06.2020 4 z 5

První setkání s touto autorkou, které dopadlo na jedničku s hvězdičkou. Knížka je čtivá a napínavá, má velice dobrou atmosféru a překvapivý konec.
Líbilo se mi to moc. Je to takový oddechový romantický thriller pro ženy.
Plný počet dát nemůžu, protože mě knížka nedokázala připoutat tak, abych četla takříkajíc na jeden nádech. Na druhou stranu, když už jsem se ke čtení dostala, bylo to fajn!
Od Sandry Brown si určitě přečtu i další knihy. :-)

Šárka345
11.05.2020 5 z 5

Hezký příběh..... :0)))))

Pauline23
10.05.2020 4 z 5

Tak na tuto autorku jsem si brousila drapek již dlouho. Konečně jsem začala touto knihou. Čte se velice dobře díky kapitolám. Romantika se dala přežít... trošku předvídatelný kdo za tím je. Ale autorku si pro změnu zase opět někdy přečtu.

Myskat
03.05.2020 5 z 5

Napínavé a romantické až do poslední stránky.

hanicka5541
25.04.2020 5 z 5

Výborná kniha.

Awča
24.04.2020 5 z 5

Napínavý příběh, přečetla jsem jedním dechem. Ještě k tomu ráda běhám, takže mi kniha opravdu sedla. Nic hlubokého, ale parádní oddychovka, spíše pro ženy.

Sabi163
21.04.2020

Skvělá kniha. Ani chvíli jsme se nenudila a přečetla jsem ji jedním dechem.

petra4080
04.04.2020 3 z 5

Dost se podoba jine knize od teto autorky, proto davam 3 hvezdy. Pribehbje take tezko uveritelny, obzvlast nektere momenty ke konci knihy.

dr.romca
30.03.2020 4 z 5

Napínavé čtení .... Romantická zápletka byla podle mne až zbytečná. Ale jinak skvělá kniha

xindl007
01.03.2020 4 z 5

Za mě rovněž palec nahoru! Mám ráda, když se spojí romantická kniha s detektivní zápletkou. A tohle Sandra vážně umí. Čtení mě moc bavilo a od knihy jsem se nedokázala odtrhnout.

Bronta
23.02.2020 5 z 5

Napínavé čtení......

konicekbily
23.01.2020 5 z 5

Opět perfektní výkon autorky - mírná romantická "červená knihovna" s detektivní zápletkou a thriller-závěrem! Vše vysvětleno a jsem plně spokojen!

jarkaska
23.01.2020 5 z 5

Další kniha, která od Sandry Brown nezklamala. Romantika, napětí a nečekaný závěr.
Doporučuji.

petraj30
14.01.2020 5 z 5

Od této autorky jsem přečetla jen málo knih, ale tohle.... to bylo opravdu něco. Četla jsem do pozdních večerních hodin neschopná odložit knihu, ale dočetla jsem ji až dnes. Celkem jsem se bála, aby mi neušla nějaká hlavní myšlenka celého příběhu. Byla jsem opravdu napnutá, jak příběh dopadne.
Vraha jsem si s mými zkušenostmi netroufala odhadnout, ale pořád jsem si říkala, že to nebude tak, jak to na první pohled vypadá.
Byly tam nějaké nesrovnalosti a taky jsem vždy nerozuměla jejich počínání, ale to jen tak okrajově, nerušilo to celkový dojem z příběhu. Opravdu skvělé, chvílemi mi šel mráz po zádech. Doporučuji všem, kteří milují napětí s prvky romantiky

Crozz
13.01.2020 5 z 5

TOP! Kniha má vše-zvraty, napětí, čtivost...

metyna
08.01.2020 5 z 5

Romantická, napínavá, překvapivá, pozitivní. Tak nějak bych hodnotila tuto knihu. Určitě doporučuji.

vincek1
17.12.2019 3 z 5

Kniha napínavá, ale chvílemi až moc melodramatická a závěr poněkud překvapivý, alespoň pro mne a to ve stylu operetky. Uvidím jestli sáhnu po další knize autorky.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown