Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 935 288

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

Olous1
11.04.2022 5 z 5

Jsem moc mile překvapena. Moje první knížka od autorky a moc mě to bavilo. V knize najdete napětí,trochu erotiky a hlavně ten konec byl opravdu překvapující. Za mě 95%, určitě to není poslední kniha od autorky.

Alienn
05.04.2022 4 z 5

Autorku čtu ráda, v jejích knihách najdu romantiku i napětí a tato kniha nebyla jiná. Pro mě knihy této spisovatelky jsou sázka na jistotu a ráda doporučuji dál.

tamdr
28.02.2022 5 z 5

výborné čtení,napínavý děj od začátku až do konce,konec úplně nečekaný,asi nejlepší co jsem od ní četla

proni
27.02.2022 5 z 5

jedna z nejlepších od S. B.

Ira13
29.01.2022 5 z 5

Tak to bylo hodně dobrý. Napětí, láska, zlo i dobro, zvraty (jsem si myslela už před půlkou, že je vše jasné... tak to ani omylem). Kniha se mi hodí hned do 4.témat výzvy... půjde do:
,, obálky se stromem,,

Fleur213
28.01.2022 5 z 5

Holy Moly! To byla jízda! Přečteno jedním dechem, jak to bylo napínavé. Knížka má za vše, co dělá knihu čtivou - tajemno, spád, napětí, zajímavé postavy i zápletky, propletence vztahů, a parádně vygradovaný závěr. Hodnotím top - nejvyšším možným 5* podtržených. Vřele doporučuju. Těším se, až si přečtu další knížky autorky.

Cuprinka
27.01.2022 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Čtivé a napínavé, bavila mě!

munka
20.01.2022 5 z 5

Napínavá kniha od začiatku až do konca. Romantika, nečakané zvraty a trochu prekvapivý záver. Stálo za prečítanie.

bezzink
13.01.2022 5 z 5

Romantarna riznuta detektivkou. Za me ideal. Konec sice trochu zrychleny, ale nic co by me odradilo od dalsich Sandrinych knih.

vikaa
12.01.2022 4 z 5

Takový pěkný a milý thriller pro ženy:-) Mně se to líbilo. Děj byl celkem napínavý, hlavní hrdinové sympatičtí, konec překvapivý. Na můj vkus trochu moc červené knihovny, ale je to román pro ženy, takže se tam nějaké to okořenění romantikou a erotikou očekává. Za mně fajn čtení a možná sáhnu i po nějaké další knize autorky.
Jen těch "chraplavých" hlasů tam mohlo být míň. Překladatelka mohla použít občas nějaké to synonymum:-)

LaCoccinelle
05.01.2022 5 z 5

Sandra Brown je sázka na jistotu. Čtivé, napínavé.

Jana-Marie
15.11.2021

Super knížka - přečetla jsem velmi rychle - nemohla jsem se odtrhnout. Určitě není poslední, kterou jsem od autorky četla.

emamat
20.10.2021 4 z 5

Čtivá ,napínavá kniha. Opravdu mě děj neuvěřitelně bavil. Ale ubrala bych trochu té červené knihovny, nemuseli by být hlavní hrdinové tak neuvěřitelně kladní. Byla to moje první kniha od autorky, takže ji dám ještě šanci.

hlentilka
04.10.2021 5 z 5

Vynikající.

HYPNOS88
09.09.2021 4 z 5

První třetinu knihy jsem cítil nervozitu, jak jsem byl napjatý. Tak parádní začátek knihy jsem dlouho nezažil. Ale postupně to trošku začínalo do červené knihovny, a tak nějak to i končilo. Škoda, mělo to obrovský potenciál na opravdu skvělý thriller. Ale chápu .. spisovatelka jiného ražení. I přes to to bylo skvělé čtení!

mfajmanova
14.08.2021 3 z 5

Příjemná, čtivá knížka, ale žádná bomba to za mě nebyla. Hodnotila bych to jako takový trochu lepší Harlequin.

barb_B
05.08.2021 5 z 5

Perfektní!

kopeceli
28.07.2021 5 z 5

Čtivé, napínavé, celkově povedené. Zápletka je uvěřitelná, vraha jsem ani ve snu netipovala toho, který to nakonec byl, i když zdatný čtenář detektivek by ho asi odhadl. Tahle kniha mne bavila moc.

DvěTéčka
24.07.2021 5 z 5

Velmi dobré!

Terez9119
12.07.2021 4 z 5

Nebylo to špatné, to ne. Ale bylo to straaaaašně upovídané. Kdyby to mělo větší spád, víc by mě to bavilo.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown