Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 936 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

mautina7
18.06.2017 5 z 5

Moje první kniha od autorky a musím říct, že mi její styl psaní připomíná Kateřinu Petrusovou. Detektivky, které vám zamotají hlavu, nechávají vás na pochybách až do poslední chvíle a navíc i s kapkou romantična jsou pro mě vždy příjemným relaxem.

ivulka15
16.06.2017 3 z 5

Romantická oddechovka s troškou napětí.

Micifuza
13.06.2017 4 z 5

Oddechová kniha se zajímavým koncem :)

ArwenAragorn
12.06.2017 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Měla napětí, spád, příběh s kriminální zápletkou byl dobrý, okořeněný romantikou, kterou já zrovna nemusím (říkám jí červená knihovna), ale sem to patřilo a nevadilo mně to. Příjemná oddechovka.

DatabazeKnih100
01.06.2017 3 z 5

Za mě trochu zklamání. Stejně jako jiní hodnotící jsem i já očekávala příběh s prvky thrilleru. Nakonec se skutečně jednalo o oddechové čtení z edice Červená knihovna. Nicméně příběh byl celkem zajímavý a hezky plynul. Jediné, co bych knize vytkla, je závěr, který byl na můj vkus až příliš přeslazený a všechny ty důvody hlavního hrdiny dost irelevantní.

Klára90
31.05.2017 2 z 5

pokud od toho očekáváte více detektivní příběh jako já, budete zklamáni. Pokud očekáváte červenou knihovnu, budete spokojeni. Nečetlo se to uplne nejhůř,ale kniha mi nic neříká, navíc mi občas vadilo vyjadřování postav - použité slovní spojení bylo takové kostrbaté a prkenné,ale to může být též překladem

zbožňuju_knihy
11.05.2017 2 z 5

SPOILER: červená knihovna jak vyšitá a ten závěr? A žili spolu šťastně až do smrti. Za mě zklamaní, příště si dám Večery pod lampou a bude to totéž :-D.

Januli
09.05.2017 4 z 5

Knížka s lehce překvapivým koncem, čtivá, s lehkou dávkou romantiky, prostě Sanda Brown jak ji známe. :)

Lokina
02.05.2017 4 z 5

Čtyři hvězdy. Kniha byla slušně napsaná, čtivá, zápletka byla dostačující. Děj se ubíral takovým směrem, kdy jsem si po půlce knihy říkala "už to vím, kdo to určitě udělal, to bylo tak průhledný" a potom bum, všechno bylo jinak a já jenom nevěřícně koukala. K té romantické lince bych měla pár maličkostí, které mě trochu vadily, ale na konci jsem si řekla proč ne, proč by to nemohlo takhle skončit a přála jsem jim to. Za mě kniha stojí za přečtení :-)

hzd
02.05.2017 5 z 5

Dávám pět hvězdiček. přečetla jsem jedním dechem.
Knížka je velice pěkně napsaná, má spád a do poslední chvilky jsem nevěděla, jak
to dopadne. Můžu doporučit.

Ceit
02.05.2017 3 z 5

Začátek vypadal slibně,ale bohužel čekala jsem něco jiného než povrchní oddychovku,ve kterou se kniha vzápětí proměnila...

Anysa
30.04.2017 4 z 5

Příběh byl napínavý, romantický a závěr mě překvapil. Všechno bylo úplně jinak než jsem si myslela...

Jaruce
30.04.2017 5 z 5

Mám ráda příběhy od této autorky. Nechybí zde napětí a romantika tak akorát.

Sam99
30.04.2017 5 z 5

Moje první kniha od této autorky, ale už vím, že to bude jedna z mých oblíbených autorek. Obdivuji, jak skvěle spojila autorka romantiku s napětím. Konec byl pro mě velmi překvapivý, a překvapivé bylo i propojení všech kousků skládanky, které nám autorka během knihy předhazovala. Velmi knihu doporučuji.

zatylka
26.04.2017 5 z 5

Opět další povedená kniha od Sandry.Napětí,romantika,nečekaný konec.Její knihy mám moc ráda a mám je všechny přečtený.

harena
13.04.2017 4 z 5

Po třech knihách o válce, které jsem právě dočetla, to bylo velice příjemná, oddechová, osvěžující četba. Zpočátku malinko zdlouhavé, ale nakonec jsem knížku dočetla za jediný den a ano, na konci jsem se usmívala. Proč ne? Venku prší a toto byl s knížkou příjemně prožitý den. A určitě si něco od Sandry Brown ještě přečtu.

sebemi
13.04.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, kdo by nechtěl potkat tajemného fešného muže, že? Celou dobu jsem podezřívala nesprávnou postavu, takže konec mě dostal :) Super počtení.

DoDidDone
06.04.2017 3 z 5

Nelíbil se mi především samotný záběr, kdy vše skončí až přehnaně růžově. Možná jsem čekal trochu něco jiného.
Pan tajemný mě celou knihu štval, takže se nedivím Emory, že se občas neudržela.
Četba mi trvala skoro tři týdny, a to se mi většinou nestává. Neměl jsem chuť ji otevírat a čtení jsem si příliš neužíval, otevíral jen z povinnosti, abych se zjistil, co se tedy přesně stalo.

qydko
28.03.2017 5 z 5

Zpočátku jsem si říkala, co na tom všichni mají... no bóže, ženská bydlí s chlapem ve srubu v horách a on je tajemný jak hrad v Karpatech, se všichni zblázníme nebo co... ale postupně se mi postavy dostaly pod kůži a z knihy se vyvinulo poměrně napínavé, vysoce záživné čtivo. Tudíž i přes drobné nelogičnosti dávám pět hvězdiček, moc jsem si to užila.

Beatrice_s
17.03.2017 5 z 5

Od této autorky jsem měla původně v plánu nejdříve zkusit „Nízký tlak“ a o „Skrytém zlu“ jsem vlastně ještě ani nevěděla. Avšak jak se říká: člověk míní, život mění. :) Blížil se konec lhůty pro uplatnění posledního z vánočních poukazů a mně padl do oka tento titul, anotace vypadala velice poutavě. Poté jsem náhle onemocněla a rozhodnutí, co číst, padlo právě na tento kousek. A bylo to snad to nejzajímavěji prožité zotavování. :) Určitě musím pochválit krásnou, jemnou a jaksi sportovně-elegantní obálku knihy. Když jsem se do knížky pustila, líbilo se mi i „vnitřní technické provedení“, a sice je nutno říci, že pro české vydání knihy byl zvolen velmi čtenářsko-uživatelsky příjemný styl písma (font), který činil četbu velice pohodlnou. :) A nyní k samotnému obsahu: Bylo mi již na začátku příběhu sympatické, že se v příběhu objevil prvek lékařství a běhu. Poté jsem uvízla v příjemně napínavých „kleštích“ tísnivé a současně tajemné atmosféry první poloviny knihy. :) Celkově na mě příběh působil velice intenzivně a líbilo se mi, že v průběhu příběhu byl skutečně patrný vývoj postav. Tři čtvrtiny knihy jsem četla v dojmu, že hlavní rozuzlení jsem odhadla, ale konec mi přinesl hned několik překvapení. Kniha se tak rázem přehoupla k mému ještě většímu nadšení a tím i plnému počtu hvězdiček. :) Ke konci příběhu jsem se od knihy skutečně nemohla odtrhnout (což se mi nestává často). Sečteno podtrženo: skvěle vymyšlené, žánrově pestré, napínavé, tajemné a nakonec do sebe vše zapadlo k mé spokojenosti. :) Těším se na další knihy paní autorky opět v tomto lehce thrillerovém duchu. :)

napětí tajemství romantika

Sandra Brown