Skryté okno

Skryté okno https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399258/bmid_skryte-okno-lv6-399258.jpg 4 329 97

Detektiv Tom Douglas série

Rok a půl Natalie Grayová truchlila po manželovi Berniem, který zemřel po srážce autem, až se zamilovala do jeho nejlepšího kamaráda Eda Coopera a nastěhovala se k němu i se svou patnáctiletou dcerou Scarlett. Netrvá dlouho a Natalie pojme podezření, že Ed má i temnou stránku – a ještě temnější úmysly. Aby dospívající Scarlett ochránila, odejde od něj. Avšak i dům, do kterého se obě přestěhují, má svá tajemství. Co když ve snaze uniknout potenciální hrozbě vystavila dceru ještě většímu riziku? I šéfinspektor kriminálky Tom Douglas hledá pravdu, a to v rámci vyšetřování sebevraždy mladé dívky, které ho dovede až k Natalii a Scarlett. Podaří se mu uchránit je před nebezpečím, které jim hrozí, a před pravdami, které by jim mohly zničit život?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: ekniha , Mladá fronta

The Sixth Window , 2017

veronika9761
14.04.2024 3 z 5

Bez poslednich dvou stranek pomerne dobry pribeh. Tahle je to uz moc prekombinovany - 3 hvezdy a dost.

Pampelda
23.02.2024 2 z 5

Za mě nic moc čtení.

essene
30.12.2023 4 z 5

Líbivé,napínavé,čtivé-doporučuji

michaela5515
25.07.2023 3 z 5

Ostatní případy Toma Douglase mě bavily trochu víc, ale rozhodně tomu nechybělo napětí a překvapení. Nejsem moc fanda tohoto tématu.

luci78
18.03.2023 4 z 5

Měla jsem problém tu knihu odložit, pořád mě to nutilo číst dál a dál, abych věděla, jak se to bude vyvíjet. Kniha byla velmi čtivá, a když už to vypadalo, že je vše ukončeno a vše dobře dopadlo, je tam jeden velký, otazník. Zajímavé.... Velmi aktuální a citlivé téma.

Dajine
10.01.2023 2 z 5

No číst se to celkem dá, ale zase až taková paráda to není. Takové dost prokouknutelné.

Aymira
02.01.2023 4 z 5

(SPOILER) Snad poprvé se mi stalo, že jsem po dočtení musela samu sebe přesvědčit, jestli mi nechybí v knížce nějaké stránky. Závěr mi tak výrazně pokazil dojem z celé knihy.

Naopak jsem oceňovala, jak do sebe autorka dokázala splétat různé dějové linie, říkala jsem si, jak při psaní musela přemýšlet, aby jí to dávalo smysl... Ale ten závěr? Ne, tohle opravdu nepřekousnu.

TerezaRůža
07.12.2022 3 z 5

Kdybych věděla, jakej bude závěr, tak tu knížku ani nečtu. Četla se mi sice dobře, ale konec na facku.

konicekbily
20.10.2022 4 z 5

Dobře vymyšlená zápletka s těžko uvěřitelným provedením - téměř bez "thriller-scén", a podle mne s trochu otevřeným závěrem - to mi autorka přinesla v této knize. Jako odpočinkovou četbu plně doporučuji.

tess.de.veles
30.09.2022 odpad!

Druha kniha od pani autorky.....a ja si zkratka nemuzu pomoct...,ale proste me jeji knihy nebavi, nudi....nedocetla jsem.....

Joyce24
22.08.2022 5 z 5

Moc dobře se to četlo, byl to můj třetí příběh těchto vyšetřovatelů a opět nezklamal.
A ten konec. WAU

martiline
06.06.2022 5 z 5

Detektivku jsem si užila. Trošku se mi to zdálo až překombinované, ale pocit "WAU" po přečtení tam byl ... takže ... plný počet.

Leník95
10.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Je to první kniha, kterou jsem v sérii četla. Za mě kniha neurazí, ani extra nenadchne. Líbilo se mi hlavní téma knihy, které je v dnešní době vcelku časté. I když podezření na pachatele máte v půlce knihy a ztratíte motivaci číst dál, ještě bych knihu nezavírala. Příběh se dokáže ještě zamotat a na konci knihy si oddechnete, že se vše dořešilo.

Januli
26.04.2022 3 z 5

Já tam úplně moc nesouhlasím s tak vysokým hodnocením. Dle mého kniha nebyla úplně dotažena a přišlo mi, že se furt ochomita to stejně dokola. Za mě slabší kousek, ale verim, že příště to bude lepší:-)

michaela5515
30.03.2022 3 z 5

Za mě nejslabší díl, ale i přesto dobrý. Jen tam nebylo tolik zvratů jako v předchozích dílech. Těším se na další.

Youn@n
27.02.2022 5 z 5

Autorka je prostě skvělá! Co dodat... Určitě doporučuji ️

P3_tis
22.01.2022 5 z 5

Tak tohle byla jizda! Skvělý příběh, skvělé načasování propojení všech postav. Pro všechny nadšence trilleru doporučuji!

Páájinka
06.11.2021 5 z 5

Hm, tak to byl moc dobrý příběh...

judith141
03.10.2021 5 z 5

Další velmi zajímavý příběh, který nutí k zamyšlení!!

martina2540
03.09.2021 5 z 5

Kniha se mi poměrně líbila, i když zpočátku jsem se nemohla moc začíst.