Skryté dimenze

Skryté dimenze https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503459/bmid_skryte-dimenze-7Hs-503459.png 4 9 4

Rok 2043. Na Marsu se objevuje záhadná anomálie, v Praze se probouzí k životu umělá inteligence a agentka Samantha Millerová se společně s bývalým ponorkovým kapitánem Alexandrem Gomelským ocitá uprostřed mocenské hry, která rozhodne o osudu lidstva. Odhalí agentka a kapitán na své nebezpečné pouti Sluneční soustavou pravdu dřív, než je jejich tajemný nepřítel stačí zastavit? Komu mohou věřit, a komu ne? A jak s tím souvisí nedávný objev na Nové Zemi? Volné pokračování románu Polární záře.... celý text

Literatura česká Sci-fi
Vydáno: ekniha , Martin Koláček - E-knihy jedou

Skryté dimenze , 2022

Martia945
15.02.2023 3 z 5

Kniha mě bavila především po odborné stránce, spousta informací, ke kterým bych se za normálních okolností nedostala. Bylo zajímavé číst o budoucnosti, která nám není až tak vzdálená. Epilog byl pro mě top. Co se samotného příběhu týče, je až neuvěřitelné, co vše hlavní hrdinové přežili. Milostná linka mezi Samanthou a Alexem mi místy překážela. Jinak, jak už se psalo v komentářích přede mnou, dialogy byly trošku toporné a jazyk by mohl být košatější.

sappan
28.12.2022 4 z 5

Docela se mi to líbilo, ale jak píše witko, v poslední třetině se to v některých pasážích vleklo a někdy byly dialogy trochu toporné.

witko
07.12.2022 3 z 5

Chvilkama mi to přišlo, jako kdyby to psali dva různí autoři. Ze začátku hodně chytlavý a akční, v poslední třetině se to v některých pasážích vleklo. Někdy toporné dialogy a podruhé zase měli mezi Sam a Alexem šmrnc. Jinak celkem zajímavé scifíčko.

kokrokr
08.10.2022 3 z 5

Někdo Samantě a Alexandrovi usiluje o život a ti dva většinu času prchají před vrahy. Nakonec skončí na Marsu a zjistí kdo je neznámé „Cé”. Předešlá autorova kniha „Polární záře” byla přece jen zajímavější. Jde o průměrný dobrodružný příběh se sci-fi zápletkou.

Jiří Mazurek
česká, 1974