Skřítek Puk

Skřítek Puk https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265297/bmid_skritek-puk-w1l-265297.png 5 1 1

Skřítek Puk - jeho život a podivuhodná dobrodružství, jak sám o nich vypravuje Nedatováno rok vydání pouze orientační.

Turlogh
21.04.2020 5 z 5

Opět Karel De Wetter v nejlepší formě! Po podivuhodné knížce Neuvěřitelná dobrodružství Davida Damiána, která byla mojí favoritkou již v útlých dětských létech jsem po dalších takřka 45. letech svého života objevil tuto působivou knížku od stejného autora. Obsahuje nádherné povídky plné kouzel a čar přímo z elfí a vílí říše, přičemž hlavním hrdinou je čarovný skřítek Puk. Povídky jsou dobrodružné, tklivé i dojímavé a jsou plné té podivné elfí fantasie, kterou dokázal napsat jenom De Wetter a už nikdo jiný! (A to mi můžete věřit, neb jsem přečetl už kde co). Jsem přesvědčen, že tenhle spisovatel k nám přišel z jiného světa. :-) Vřele doporučuji všem fantastům a snílkům k přečtení! A dokonce to tady na stránkách seženete za neskutečnou cenu 20 Kč, jak jsem koukal v bazaru! (Já jsem za to dal 55 Kč a poštovné na aukru.) A teď vzhůru, shánět další knihy od De Wettera! Howgh.