Skřítci

Skřítci https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411451/bmid_skritci-3Kl-411451.jpg 5 48 13

Že skřítci existují, o tom není pochyb. Občas nám pomáhají, občas nás trochu škádlí. Odkud ale pocházejí, kde žijí a jak je můžeme najít? Jejich život je pro nás stále opředen tajemstvím. Ale s tím je teď konec! Poznejte, jak se skřítci pohybují, čím se živí, kde nás nejraději zlobí, jaké jsou jejich koníčky, záliby nebo sporty, ve kterých jsou nejlepší… a mnohem, mnohem víc!... celý text

Pro děti a mládež , Pohádky , Pro nejmenší

Vydáno: , CPress

Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty , 2018

Knihomolka506
31.12.2023 5 z 5

Něco na spravení chuti jak jinak než oddechová dětská kniha o malých nápomocných tvorech .
Jak vypadají co vůbec nosí nebo jaké sporty přímo milují.
Krásné ilustrace i děj :)

matousHU5M
10.10.2023 5 z 5

Velmi mě bavila tato kniha, mám ji doma a přečetl jsem jí tak milionkrát.

JuliSimeckova
08.08.2023 5 z 5

Knížka byla úžasný nápad. To by mě nenapadlo, vymyslet takové vynálezy, co ti skřítci.

faba
26.02.2023 4 z 5

Knížku mají vnučky doma. Tak jsme se jednou do toho společně podívali. Hezké obrázky a ,,zajímavé téma", kde se člověk dozví, kde se skřítci vyskytují. Není žádné překvapení, že všude. A dokonce mají i svojí olympiádu... A někdy nás zlobí. Mě třeba v noci. Někdy nemůžu spát! :-)

muchomurka
03.10.2022 5 z 5

Máme od autora knížku Rok v pohádce a ta se nám moc líbila, tak jsme si s Bambulkou pořídily i tuto a doufaly, že nás nezklame. A nezklamala. Vtipná, milá a neotřelá knížka o skřítcích. Bavila nás a určitě jsme ji nečetly jen jednou.

MaxíkD.
28.06.2022 5 z 5

Krásná, veselá a samozřejmě i vtipná knížka...

eliska2106
03.01.2022 4 z 5

Když jsem knížku našla v knihovně, nevěděla jsem, zda si ji vůbec půjčovat, ale nakonec mě docela mile překvapila. Autor má opravdu pohádkovou fantazii, místy jsem se pobavila. Knížka taky přináší milosrdné výmluvy na to, proč se něco ztratilo, někde je nepořádek nebo zmatek ;-) + roztomilé ilustrace a pevné listy

Brighitte
15.01.2021 5 z 5

Veselá knížka, kterou děti budou číst stále dokola. Čtyřletá dcera si ji prohlíží téměř každý den. Oceňuji také hezké ilustrace.

lucakuca
19.10.2020 5 z 5

Musí znát, nejlépe mít každý skřítkomil :-)

Shashlick
10.01.2020 5 z 5

Další ze série krásných velkoformátových knih z Polska. Tato sice nebyla tak poučná, ale zato zábavná a s malým si ji určitě užijeme.

zazvorek
16.08.2019 5 z 5

Velmi vtipné skřítčí čtení zaujme úplné prtě i dospělého. V poslední době se roztrhl pytel s polskými obrázkovými knihami a rozhodně to stojí za to!

Gibis
09.06.2019 5 z 5

Fantasticky nádherná a vtipná obrázková knížka pro děti. Pořád je v ní co objevovat a pořád je čemu se smát :) Do dětské knihovničky nutno pořídit!

banánovépyré
07.06.2019 5 z 5

Nádhernost, kterou všichni potřebujeme pro svoje děti, současné či budoucí!

skřítkové

2019  94%Skřítci