Skoncujte s Alzheimerem, Parkinsonem a dalšími nemocemi

Skoncujte s Alzheimerem, Parkinsonem a dalšími nemocemi https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416644/bmid_skoncujte-s-alzheimerem-parkinsonem-Y4j-416644.jpeg 2 4 2

Předejít, či oddálit nástup demence, Alzheimerovy choroby, Parkinsonovy choroby, roztroušené sklerózy, ALS a dalších neurodegenerativních chorob pomáhá kokosový olej a dieta výrazně snižující příjem sacharidů. Autorka díky případu vlastního nemocného manžela předává čtenářům užitečné rady týkající se jídelníčku a denního režimu, jejichž dodržování zcela viditelně zlepšuje stav pacient... celý text

Kuchařky , Zdraví

Vydáno: , CPress

Coconut Oil and Low-Carb Solution for Alzheimer's, Parkinson and Other Diseases , 2015

Lubošovo
02.02.2022 1 z 5

(SPOILER) Tuhle knihu asi ani nepotřebujete číst. Její podtitul shrnuje všechno, co z textu potřebujete vědět. Autorka se domnívá, že kokosový olej a nízkosacharidová dieta mají blahodárné účinky téměř na jakýkoliv neduh. Vyzkoušela to na manželovi, který trpěl Alzheimerovou nemocí, a zjistila, že při dodržování zdravé stravy se manželův stav přestal na několik let zhoršovat. Zbývající stránky knihy jsou celkem zbytečné recepty, definice různých dalších chorob, na které by dieta mohla zabírat, a shrnutí článků, které autorka posbírala z různých zdrojů. Paní to asi myslela dobře, ale opravdu stačí přečíst úvod a zkusit, jestli zrovna u Vás život bez cukru a se zvýšeným příjmem zdravých tuků bude fungovat. Držím palce.

bigbabe
29.07.2019 2 z 5

Četla jsem na toto téma lepší. A hlavně je to zase jedna z amerických knih, kdy Američan objevil Ameriku. ... ironie "to je nám ale nadělení, my furt jíme v těch fastfoodech a když najednou začneme jíst zeleninu, tak se cítíme lépe. ... Takže z tohoto pohledu je pro nás středoevropany tato kniha v podstatě nuda.

diety péče o zdraví roztroušená skleróza Parkinsonova nemoc stravování, výživa demence (nemoc) Alzheimerova choroba nervové poruchy ALS - Amyotrofická laterální skleróza rady lékaře

Autorovy knížky

Mary T. Newport