Školní detektiv

Školní detektiv https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65947/skolni-detektiv-65947.jpg 5 46 8

Příběh pro děti, v němž se mísí reálný svět se světem fantazie, volně navazuje na předchozí autorčinu knihu Školní strašidlo. O prázdninách se děti ze školy vytratí a Radílek, školní strašidlo, zůstane sám. Trochu se nudí, tak ho napadne zajít do knihovny. Tam přečte všechny knížky s detektivními náměty a touží stát se detektivem. Jeho přání se mu brzy vyplní. Ještě před koncem prázdnin se do školy vloupou lupiči. Radílek nejenže vynalézavě zabrání krádeži, ale ještě pomůže lupiče dopadnout. Když začne školní rok, jeho detektivní práce nekončí – ba naopak!... celý text

Aknel26
20.10.2023 4 z 5

Druhý díl mi přišel paradoxně trochu naivnější než první, ale i tak je to úsměvný příběh ideální pro první čtení.

barbara5604
27.11.2020 5 z 5

Syn čte knihy této autorky a moc ho baví. Můžeme jen doporučit!!

jasmína
13.09.2020 5 z 5

Kniha se čte výborně, zvlášť dětem 1.třídy ????????

TerJac
07.02.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha pro děti! Paní Pospíšilovou mám moc ráda, její knihy pro děti dýchají onou jakousi "zdravou" atmosférou a příběhovostí :-)

Richisa
18.08.2019 5 z 5

Klukům se moc líbilo. Asi první knížka, kterou bral syn sám ve volném čase do ruky, aby si četl, jak to dopadne...

Výborně přizpůsobeno pro 1. čtení. Krátké kapitoly, velká písmena poutavý příběh.

Lucissia
17.03.2017 5 z 5

Kvůli obrovskému úspěchu prvního dílu jsem musela v knihovně půjčit i tuto knížku. Moc pěkné počtení, zvládli jsme to za jeden večer, vše doprovázeno hezkými ilustracemi. Styl paní Pospíšilové nám sedí, takže to určitě nebude poslední přečtená kniha od ní. A jak jsem se v knihovně dívala, čeká nás jich ještě pěkných pár kousků. :-)

iva23
25.09.2015 3 z 5

Stejně jako první díl, i tento stojí za přečtení - ideální pro prvňáčky a druháčky.

tyzik.cejka
01.04.2013

druhá řada příběhu o Radilkovi už tak dobrá nebyla hlavně kvuli zlodějum to mi přijde že by v knižce pro malé byt nemělo

autoškola detektivky pro děti

Autoři knihy