Zrazená

Zrazená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29165/bmid_skola-noci-zrazena-QJa-29165.jpg 4 1376 88

Škola noci série

Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva… Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Betrayed , 2007

pejty
pejty
22.11.2018 3 z 5

Je vidět že je kniha pro mladší kategorii. Už jsem si ji moc neužil a místy jsem se i trochu nudil. Děj není nijak zvlášť napínavý a ani není moc složitý. Ale musim uznat, že čte se to celkem dobře. Další díl určitě do ruky vezmu, ale musím si od toho trochu odpočinout.

Layss
Layss
07.06.2018 4 z 5

Opravdu zajímavá série. Upíří tématiku mám ráda, a tohle se čte dobře

Laughtubbe
Laughtubbe
16.05.2018 5 z 5

Achjo :( Proč je utnutý tak krásný vztah mezi Zoye a Stevie Ray. U tohoto jsem slzičku uronila.

silvinka12
silvinka12
26.03.2018 5 z 5

Krásné pokračování Označené. Přibylo více akce a napětí a ... taky vážně podivné milostné vztahy mezi třemi-čtyřmi lidmi. To mě opravdu zajímá jak se vše vyvine. Já bych byla určitě stejně nerozhodná jako hlavní hrdinka. :D

Szekynka
Szekynka
05.03.2018 5 z 5

druhý díl navázal, kde první přestal. Hned po přečtení prvního dílu jsem navázala a nebyla jsem zklamaná. Příběhy, dějové linie a propracovanost se mi líbily. Prostě oddychové čtení

Gynger
Gynger
03.02.2018 5 z 5

Druhý díl se krásně četl. Hodně zápletek a nakonec jsem ronila i slzy. Těším se na další díl.

whiolet
whiolet
25.11.2017 4 z 5

Ve druhém díle se toho autorky nebojí a nechávají umřít postavy jak na běžícím pásu.
Zatím mě tahle série baví a přijde mi neuvěřitelně návyková už se totiž těším zas na další díl :)

LucyFox4
LucyFox4
13.11.2017 4 z 5

V druhém díle se již až moc projevuje, že je hlavní postava prakticky dokonalá a nemají ji rádi snad jen záporáci. Autorka to sice umí podat tak, že vás to až tolik neštve, ale díl od dílu je to transparetnější (četla jsem celou sérii).

janebeauty9860
janebeauty9860
03.10.2017 4 z 5

Neferet se mi moc nezdálo už v prvním díle, teď se mi nezdá ještě víc. Jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. Hlavní hrdinka má na můj vkus až moc obdivovatelů a je jako většina hlavních hrdinech ohledně vztahů nerozhodná.

Lolaniky
Lolaniky
13.08.2017

suprová :)

Dakarianna
Dakarianna
14.07.2017 4 z 5

První díl se mi líbil, proto jsem poměrně rychle šáhla i po díle druhém. První čtvrtina knihy mi přišla, že snad byla psána někým úplně jiným. Bylo to takové laciné a milostný čtyřúhelník (?!) celý příběh strašně srážel. Naštěstí se kniha vrátila do svých kolejí a konec byl naprosto fantastický. Další díl si určitě přečtu.

verulik196
verulik196
12.07.2017 5 z 5

Vážně netuším, jak se to stalo, ale najednou jsem na konci. Takže už si jdu pro další díl, snad bude taky tak dobrý.

Romžiry
Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

PeťkaW.
PeťkaW.
28.03.2017 3 z 5

Děj se ve druhém dílu konečně trochu rozjel a dočkala jsem se i akce, takže jsem víceméně spokojená. Byla poodhalená i hlavní zápletka, takže jde docela dobře odhadnout, co nás čeká dál a jsem na to opravdu zvědavá. Jen ten mega milenecký trojúhelník/čtyřúhelník mi přijde trochu přes čáru, ale náctiletí budou nejspíš spokojení :). Osobně mi trošku vadí i ta absolutní výjimečnost hlavní hrdinky. První v tom, první v tomhle, jediná s tímhle... možná by neškodilo trošku ubrat, aby nebyla tak dokonalá, ale to je jen můj názor.

Kiwi24
Kiwi24
17.02.2017 4 z 5

O něco méně zajímavá, než kniha první, ale pořád stejně chytlavá.

tatafa
tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

KnihomolkD
KnihomolkD
06.01.2017 4 z 5

Tak druhý díl se mi víc líbil než ten první . Ze začátku jsem se sice nezačetla ale až v té polovině jo .

Lucie.H
Lucie.H
08.09.2016 5 z 5

hned od začátku jsem tušila kdo bude hlavní záporák bylo to podle mě předvídatelné
kniha se mi líbila o něco víc než jednička.

Leome
Leome
18.07.2016 3 z 5

První díl série mě velice oslovil, ale o těch dalších se to říci nedá. S dalším a dalším dílem je to větší a větší klišé, které se autorky snaží hrozným způsobem protáhnout. Každopádně, když se podívám na samotnou knihu, je to poměrně zajímavá dramatická četba, kde si každá puberťačka najde to své ;-).

čtenářka2015
čtenářka2015
14.06.2016 4 z 5

Knížka byla hodně dobrá, ale ne úplně nejlepší.

upíři

Autoři knihy