Vyhořelá

Vyhořelá https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212278/mid_vyhorela-212278.jpg 4 941 62

Škola noci série

Zoeyina duše se ocitá na onom světě – roztříštěná na kusy, vyhaslá, pronásledovaná výčitkami svědomí. Její kamarádi se však nechtějí vzdát naděje, že se vrátí a zachrání svět, v němž se schyluje k bitvě mezi pradávnými silami Světla a Temnoty.

Iworri
30.04.2013 3 z 5

Pro mě to byl z celé série zatím nejslabší Zoeyin počin. Avšak i přesto hodnotím zlatou střední cestou. To u mě nebývá zvykem. :)

barborelka
11.04.2013 4 z 5

Tak dočteno...mrzí mě, že čtu tak rychle :D
Musím uznat, že autorky u mě čím dál tím víc stoupají v ceně....co díl to lepší příběh....S 1 je 6 a 7 TOP;-) Byla jsem napnutá jak kšandy co si Zoey počne na onom světě a jak se vypořádá Stevie Rae s Refaimem. Stark byl tady fakt machr s velkým M a Heata mi bylo fakt moc líto. Jen jsem měla pocit, že by Zoey potřebovala nafackovat jak měla roztříštěnou duši a pořád dokola si vedla svou, že za vše může ona a že si vše zaslouží....STR. 276 Afrodita:........nečum na mě s otevřenou hudbou. Lehni si a nech se rozpižlat. Tak u toho jsem se dost nasmála ostatně podobných hlášek bylo víc :D Nemůžu se dočkat 8 snad jsem ŠN nepřechválila ;-))

Eryl
18.03.2013 4 z 5

Tento díl mi trval přečíst asi nejdéle ze všech, protože (jak už bylo řečeno) začátek byl celkem nudný a abych se přiznala, moc mě nebavil děj se Stevie Rae. Když jsem došla někde do půlky, zasekla jsem se úplně. Po Zoey nikde vidu, ani slechu. Už jsem to málem vzdala, ale naštěstí jsem do vydržela a byla za to odměněna opravdu povedeným koncem, který mi spravil náladu natolik, že dávám místo tří hvězdiček čtyři.

Capinka
29.01.2013 5 z 5

Líbí se mi, že autorka popisuje děj z více stran. To dodává knize šťávu. A vypadá to, že konečně na dobro opustila popisování děje z předchozích knih. Pořád napjatě čekám, jak to všechno skončí :)

saphe
03.01.2013 5 z 5

vyhořelá opět nezklamala :-D série ke které se nejspíš budu pořád vracet!!!!

Sima:)
26.12.2012 5 z 5

super, zatim nejlepsi konec uz jdu hned na dalsi super vrele doporucuji :D

Em.
30.10.2012 4 z 5

Škoda Heatha. Bylo by pěkné, kdyby zůstali spolu.

Dandulka
19.09.2012 5 z 5

Hodně napínavé a čtivé, super.

lakme
09.09.2012 3 z 5

O kapku lepší než předchozí díl, ale fakt nechápu ty názvy.

fallík
08.07.2012 5 z 5

Dost dobrý díl, líbil se mi zatím asi nejvíc :)

ciniminisek
26.06.2012 5 z 5

Přiznám se,že ze začátku jsem se musela do čtení nutit,ale po pár kapitolách mě příběh tak vtáhl do sebe,že jsem nemohla přestat.Líbila se mi jak pasáž Stevie Ray tak i Starka.Zoe až ke konci.Heath je frajer a Stark to samé.Škoda,že to existuje jen v knížkách :-D Mohu 100% doporučit a hned skáču na další díl.

sarekaslukova
08.06.2012 5 z 5

Super!!! Vážně se mi to líbilo popravdě mohlo všechno už skončit Kalona ne Kalona. Jinak bylo to lepší než předešlé díly asi protože tam byly i zápletky se Steve Rea a Refaimetem.

johisa
01.06.2012 4 z 5

Docela dobrý díl, pro mě zajímavý jen díky Steve rae a Refaimovi, doufám že to snimi dobře dopadne :)

Verrrunka
03.03.2012 2 z 5

Před tímto dílem jsem měla velkou pauzu, takže jsem vypadla z děje. A rázem už mě to vůbec nebavilo, napsáno mi to přišlo naprosto stupidně, jednání postav naprosto nepochopitelné. Buď byly díly předtím fakt lepší, nebo jsem byla jen v pubertálním opojení.

trynitrix
15.02.2012 5 z 5

Já mam stejný názor 7 díl TOP ty předtím mi přišly tak trochu ujetý. Tady mě hned pohltil příběh Stevie Rae a Refaimena byla sem napnutá jak kšandy,a strašně pěkný jak se pomalu ale jistě dávali spolu dohromady :-D A co se týče Afrodity ta perlila co se týká hlášek (schizofrení bišonek) :-D Mno Heata mi nějak líto nebylo možná trošku vždycky mi přišel takovej vtíravej... A Zoey to asi ani nekomentovat IQ tykve ale to asi patřilo k tý roztříštěný duši :-D a Stark borec za válel !!!

mis22
22.01.2012

Opravdu moc pěkný díl. Tuto sérii jsem si celkově moc oblíbila:D. Opravdu doporučuji !!!!

RouZuše =P
02.01.2012 5 z 5

Nádherná!!! .... doporučuju :)

piskuutek
31.12.2011 5 z 5

Tento díl se mi hodně líbil .. :) Strašně se těším na ten osmý .. :) Musím si ho koupit .. ! :)

Evelin
15.11.2011 5 z 5

Každý další díl je čím dál lepší...knihy se čtou jedním dechem a už se moc těším na ten 8. díl :)

Andrys
07.09.2011 4 z 5

Ach jo, zas jedna série, kdy se mi první díl zdál celkem dobrý, možná i zajímavější než Stmívání... Jenže pak přišel druhý díl a vše bylo jinak. Říkala jsem si, že je to strašné. Další díly jsem četla jen ze zvědavosti jak to dopadne (kdyby to kamarádka začala číst dřív, tak bych si to nechala převyprávět a byla bych šťastná, že nemusím číst ty bláboly, které si myslí či říká Zoey a kterého kluka vlastně chce). Jediné pozitivum postupně začala být Afrodita a její výroky na účet ostatních. Zlomový mi přišel až 6.díl, kdy Zoey dostala méně místa a přidaly se i kapitoly z pohledu ostatních. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si musela koupit 7. díl a přečíst ho během jednoho dne. Linie se Stevie Rae a Refaimem je zajímavá a těším se na další díl :).