Vyhořelá

Vyhořelá https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212278/mid_vyhorela-212278.jpg 4 941 62

Škola noci série

Zoeyina duše se ocitá na onom světě – roztříštěná na kusy, vyhaslá, pronásledovaná výčitkami svědomí. Její kamarádi se však nechtějí vzdát naděje, že se vrátí a zachrání svět, v němž se schyluje k bitvě mezi pradávnými silami Světla a Temnoty.

Lolaniky
13.08.2017

libí se mi tešim se na další díl

verulik196
26.07.2017 5 z 5

No, obálka je podle mě otřesná, ale samotné pokračování děje se mi líbilo. Musela jsem si chvíli zvykat, že tam skoro není Zoey, ale nakonec mi vůbec nechyběla a byla jsem za tu změnu ráda. Knížku tedy hodnotím pozitivně.

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

PeťkaW.
28.03.2017 4 z 5

Možná jsem sérii trochu přechválila, když jsem v komentáři opěvovala předchozí díl. Vyhořelá nás znovu zavedla do jiného prostředí, našlo se tu několik nových a zajímavých postav. Ubrání pasáží z pohledu Zoey taky bylo ku prospěchu věci, protože upřímně - kdo jí už neměl po všech těch dílech tak trochu plné zuby?! Kniha se pořád výborně čte a stránky ubíhají skoro samy, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že tenhle díl byl jenom nastavovanou kaší a vařilo se tak trochu z ničeho. Některé části na mě působily dojmem, že samy autorky nevědí, jak to vlastně bude dál. Uvidíme, jak to všechno splácají dohromady a jestli další díl bude fungovat o něco víc.

Kiwi24
17.02.2017

Málem jsem ji nedočetla... Už mě přestali bavit Zoeyiny chyby a její sebelítost. Další díl už nečtu.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

DiDi123456789
09.10.2016 4 z 5

Proč, proč jsou ty postavy tak blbé? To je věc, která mě na ŠN nejvíce štve...Zoey se mi zprotivila někdy ve čtvrtém-pátém dílu, ale tímhle dílem se její reputace dost napravila. Na Heatha ani Daria nemůžu říct ani slovo, stejně jako Stevie Rae, která se od začátku série dost rozvinula. Nejlepší postavou pro mě zůstává pořád Afrodita, která i přesto, že je sprostá jak dlaždič jediná ví, o co go a myslím si, že bez ní by všichni ztroskotali hned na začátku. Proto nechápu narážky hloupých dvojčat (které pokud si pamatuju nic kloudného neudělaly a jenom Afroditu kritizujou), Damiena (podle mého je Afrodita chytřejší než on, v tomhle díle to potvrdila), Jacka (který se nechává strhávat stádem pakoňů) a Starka (odvaha neodvaha, je to ovce, která jde s davem). Děj se mi líbil, více než hlavní zápletka mě více zajímala situace SR a Refaima.

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

U tohohle dílu mi bylo hodně smutno. Je velmi sugestivně napsaný, zatím podle mě nejlepší. Stark dostal víc prostoru a dokázal, že je opravdu kladný hrdina.

zuzana4291
16.12.2015 5 z 5

Tak tento díl se mi líbil zatím ze všech nejvíc....jen mám pocit, že to bylo tím, že tam moc nebyla Zoey
Kniha měla konečně děj a spád, hlavně co se týkalo Starka a ostatních.

Kyta
17.06.2015 5 z 5

U tohole dílu mi trvalo déle, než jsem se do něj pořádně začetla. Nerada to přiznávám, ale ta část s Kalonou a Neferet působila trochu nudně a myslím, že to nebylo zrovna moc dobře rozjeté. Trvalo to však jen pár stránek; potom jsem se do příběhu začetla stejně rychle jako u předešlých dílů. Nevím proč, ale na tomhle dílu mě nejvíc bavily číst scény se Stevie Rae a Refaimem. Také mě potěšil a mile překvapil Stark a ta jeho záviděníhodná odvaha - aspoň je vidět, jak moc začíná být důležitý.
Těším se, až se začtu do dalšího dílu. :)

Wendysek
10.06.2015 4 z 5

Obsahově dobré, stylisticky se mi kniha moc nelíbí...

kklepkaa
06.05.2015 odpad!

Nechápu, že jsem v tom čtení došla až sem. Každopádně dál už pokračovat nebudu. Horší sérii jsem snad nečetla a vydržela jsem to tak dlouho jen proto, že jsem neměla co číst a zajímalo mě, jestli se to nezlepší, ale postupem knih to bylo jen horší a horší... Pro mě celá série znamená obrovské zklamání. Nic méně, kdybych to četla o 10 let mladší, asi by moje hodnocení bylo jinačí.

1259
31.03.2015 5 z 5

Zase úžasná knížka. Nevím, jak je to možný, ale hltám jeden díl za druhým. Jsem ráda, že se Zoey vrátila do svého těla dřív, než se stala nějaká pohroma.

sabanka
07.10.2014

Skvělá série ....ale už mi to připadá jako TVD aneb a jestli neumřeli žijou tak do teď

deedulka
30.03.2014 4 z 5

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale druhá polovina knihy už měla rychlejší dějový spád. Jen se vlastně za celý díl nic moc nestalo.

Njzy
28.01.2014 5 z 5

Vážně skvělý díl,ostatně jako celá série,až na to že ve výtisku bylo ke konci hodně pravopisných chyb. Jinak super

Temi
06.09.2013 2 z 5

Škola noci mě opravdu baví. Tedy bavila prvních pár dílů. Nechci říct, že je to špatné, ale zkrátka mám pocit, jako by se z této knižní série stávala telenovela. A to jsem nedávno zjistila, že kniha by měla mít až 13 dílů. To mi přijde trochu...moc. Dle mého názoru děj až moc natahuje. Postava Zoey se mi líbí, ale mám pocit, jakoby vše skvělé shrnula pouze ona a ostatní...ti zkrátka mají to, co mají. Opravdu mne zajímá, jak se děj bude vyvíjet dál.

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Krásný díl, děj, prostředí :)) Můj nejoblíbenější hned po Pokoušené! :))

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Další úžasný díl...

zapina
11.05.2013 3 z 5

Každý další díl je tlustější a nudnější.. na to jak v předchozích dílech se furt něco dělo, tak tady to nějak zamrzlo.. už by série asi měla skončit