Skrytá

Skrytá https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156155/bmid_skola-noci-skryta-CUn-156155.jpg 4 630 56

Škola noci série

Neferet konečně ztratila důvěru upíří rady a byla sesazena z pozice velekněžky tulské Školy noci. Její moc to však téměř neoslabilo, a svými kouzly a krásou navíc dokáže snadno oklamat lidské obyvatele města a strhnout je na svou stranu. Zoey a její přátelé proti tomu bojují všemi možnými prostředky, ale v jejich vlastních řadách se objeví trhliny a kruh moci, na nějž spoléhají, není úplný. Další Neferetiny intriky, které ohrožují Zoeyinu nejbližší rodinu, by mohl překazit záhadný býčí chlapec Aurox, velekněžčin zdánlivě poslušný nástroj – pokud dokáže odolat Temnotě, která ho proti jeho vůli stále ovládá. Dostane šanci zvolit si správnou stranu?... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Knižní klub

Hidden , 2012

KatnissLavender
KatnissLavender
07.09.2023 4 z 5

V mých očích si série stále drží stejnou úroveň a opět jsem nebyla zklamaná, spíš naopak. Zalíbilo se mi, jak se mění charaktery hlavních postav a oblíbila jsem si postavu novou! ;) Já jsem tudíž spokojená a hned se vrhám na další díl!

Majuš333
Majuš333
05.06.2023 3 z 5

Opäť dávam body len za záver...

rampapa
rampapa
20.04.2022 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. tuhle knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. A nutné potřebuju další díl. Knížku velmi doporučuji.

RoseJP
RoseJP
02.11.2021 2 z 5

(SPOILER) Z prvních dílů jsem byla nadšená, teď mi to přijde, že to čtu už jen z donucení, abych sérii dočetla, jsem zklamaná, doufám, že další díl bude lepší. Už mi leze krkem Zoey, že furt fňuká, aspoň ke konci se sebrala, jsem ráda, že Neferet dal konečně někdo za uši, i když čekám, že se vrátí. Stark mě štve, měla jsem ho hrozně ráda, ale teď se mi fakt protiví. Jo - na začátku jak popisují, jak Neferet zabíjela ty kočky, tak jsem brečela, to mě fakt dostalo.

meibi67
meibi67
26.08.2021 5 z 5

Čtu už podruhé všechny díly a pořád je to napínavé, i když vím, jak to skončí... určitě jednou přečtu i po třetí :)

ydnac
ydnac
07.09.2020 4 z 5

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)

Brunnetka
Brunnetka
27.10.2019 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem a pokračuji na další díl! Skvělá série :)

Safira7
Safira7
30.01.2019 4 z 5

Zajímavé pokračování série., slabší díl. Jinak Doporučuji

DannyLady
DannyLady
30.07.2018 4 z 5

Skrytá nebyl rozhodně nejlepší díl z celé série. Nejslabší však také ne. Děj byl poměrně táhlí, ale přesto zajímavý. Kniha poskytla náhled do mysli nových postav a dala možnost v rozvoji dalším stálým postavám. Za mě osobně tam bylo méně z dějové linky Stevie Rae/Refaim, kterou mám osobně nejraději.

Snehulajn
Snehulajn
08.04.2018 3 z 5

Krásná kniha, která mě upoutala jen svým názvem. Všem vřele doporučuji.

janebeauty9860
janebeauty9860
30.03.2018 4 z 5

Rozčilujeme mě Stark.

Szekynka
Szekynka
05.03.2018 3 z 5

Nejsem si jistá, zda takové prodlužování konce knize neublížilo.

verulik196
verulik196
04.08.2017 5 z 5

A další díl je za mnou. No co, ještě na mě čekají dva :) Knížka se mi opět moc líbila, byla čtivá a prostě celkově moc zajímavá. Mohu jen doporučit.

Romžiry
Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

tatafa
tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

zuzana4291
zuzana4291
26.12.2015 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil, i když měl trochu much, ale byl jeden z těch lepších....děj měl spád a pořád se něco dělo

nikol2178
nikol2178
14.11.2015 5 z 5

Tuto sérii mám ráda už od počátku... Zůstanu ji věrná až do konce :) Zase další perfektní díl :) Těším se na další!

snilek.holka
snilek.holka
07.10.2015 1 z 5

Už mě chvílemi opravdu nebaví, dětinské chování některých postav a to co začalo jako slibná série, se pomalu hroutí a stává se z toho propadák.Desátý díl a konec nikde. Proč to zbytečně natahovat ?
Nikomu bych už tenhle díl nedoporučila, čtu to jen z povinnosti.

lenka608
lenka608
12.09.2015 3 z 5

Autorka začíná už jen natahovat konec. Svým způsobem mi to připomíná Vampire Diaries. Tam se také jen protahuje a neustále opakuje to samé. Kniha se sice dobře četla, ale obsahově kvalita klesá.

Wendysek
Wendysek
27.08.2015 4 z 5

Zajímavé vyústění některých zápletek...

upíři láska

Autoři knihy