Pokoušená

Pokoušená https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63471/bmid_skola-noci-pokousena-9wf-63471.jpg 4 1033 70

Škola noci série

Zoey Redbirdové a jejím přátelům se podařilo vyhnat z Tulsy nesmrtelného anděla Kalonu i zlou velekněžku Neferet a mohou se tak vrátit do Školy noci, po které se jim všem už stýská. Kalonovo záhadné kouzlo však stále působí a Zoey musí jeho svádění odolávat pokaždé, když vstoupí do říše snů. Navíc se jí zdá, že v Kalonovi se přece jen skrývá přinejmenším troška dobra. Není však sama, kdo musí dělat těžká rozhodnutí a vybrat si, jestli poslechne instinkt, nebo hlas rozumu. Její nejlepší kamarádka Stevie Rae, první dospělá červená upírka na světě, totiž skrývá temné tajemství, které ji může stát život – anebo jí ho naopak zachránit.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Tempted , 2009

sabanka
03.01.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka dějově úpe bestovní . Nechtěla bych být v kůži Zoey . :) Ještě ,že Stevie Rae nezemře :)

Adele02
28.12.2013 4 z 5

Zoey může být pitomá sebevíc, ale vždy se budi ke ŠN vracet, protože se u toho ohromně pobavím ;D

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Pěkný díl, dobrá zápletka i se Stevie Rae :))
Moc se mi líbil konec :)) Snad nejlepší díl ze série :))

deedulka
24.05.2013 3 z 5

Valná část knihy byla bohužel nuda. Líbil se mi však příběh Refaima (krakouna), no a hlavně konec, samozřejmě plný zvratů. :) Jinak jsem se držela hesla, přeskakuj řádky, přeskakuj nebo se z toho zblázníš. :) Vážně, na 368 stran toho děje v knize moc nebylo, ale konečně se trochu vyřešil její vztah k více mužským protějškům. :)

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Děj se mi líbil, pěkný díl...

barborelka
11.04.2013 4 z 5

Tak jsem k tomuto dílu "zalehla" smířená, že to nebude nic moc.Jelikož minulé díly mě už moc nebraly a přišlo mi, že mě autorky tahají za "fusekly";-)....ALE!!!!!!! Tentokrát jsem byla velmi mile překvapena, autorka si u mě šplhla. Byla jsem napnutá do poslední stránky. Fakt mě dostalo to s Heatem.....Je pravda, že na to kolik je Zoey let má známostí ažaž ale co......Hodnotím zatím jako druhý nejlepší díl po prvním.

Eryl
17.02.2013 4 z 5

Ze začátku jsem byla překvapená rozdělením do různých pohledů a chvíli trvalo, než jsem si na to zvykla. Když to vezmu kolem a kolem, tak se, co do děje, celkem nic moc nestalo. A co mě pohoršilo nejvíc, bylo zklamání z některých nejmenovaných postav. Nevím, jestli to tak bylo zamýšleno nebo to autorkám prostě ujelo, ale na druhou stranu mě některé postavy zase překvapily, takže se to vyrovnalo. A jako třešnička na dortu přišel samozřejmě onen "přečtěte si další díl" konec. Zaklapla jsem knihu a přemýšlela, jaký z ní mám vlastně pocit a musím se přiznat, že mě to i přes to všechno bavilo. Takže prosím ignorujte ty řádky nahoře :P

Capinka
23.01.2013 5 z 5

Tak konečně jsem se dočkala toho, že autorka v půlce knihy nepopisuje předchozí děj, bravo! Tento díl byl bezvadný mimo to i v tom, že byl popisován z pohledu více postav. Vážně mě to bavilo! :)

Princezna22
05.12.2012 5 z 5

Překvapivě mě tento díl poměrně bavil, a to díky malému počtu postav, které to celé zachráníly jako Stark, Rephaim nebo Afrodita. Už na začátku si dokážete domyslet, kdo je špatný a kdo, co se bude dít dál a co se stane na konci. Docela mi v téhle sérii chybí momenty, u kterých se zastavím s otevřenou pusou a nemám páru, co se pak stane a proto čtu a čtu dál.

zapina
14.11.2012 3 z 5

Tenhle díl už je o něco jiný než díly předchozí. A nevím zda se mi ještě další číst chce...

lakme
09.09.2012 2 z 5

Číst se to dá, ale že bych z toho byla nadšená se rozhodně říct nedá. Další díl čtu už jen ze setrvačnoti, protože nemám ráda nedokončené příběhy.

erga
29.07.2012 3 z 5

Přijde mi, že když čtu tyhle knihy, tak jsou čím dál tím tlustší a málo se tam stane. Příběh je hrozně moc natažený, ale pěkný ;)

ciniminisek
25.06.2012 5 z 5

Opět je tento díl lepší než všechny před ním.Líbilo se mi,že je psaný z pohledu více postav.Konec velmi smutný.Jdu hned číst pokračování,jak se to vše vyvine.

sisilka283
23.06.2012 odpad!

Teto díl je už nad moje síly. Obvykle se tak snadno nevzdám ale když začala blbnout i Stevie Rea tak to už na mě bylo moc. Možná to za pár let dočtu ale teď už ne.

sarekaslukova
29.05.2012 5 z 5

Tento díl se mi sice líbil, ale četl se děsně pomalu. Bylo to asi taky díky tomu že tam bylo víc pohledů. No ke konci to bylo dost ale vážně dost smutný. Jinak už se těšim na další díl.

johisa
29.05.2012 4 z 5

Tento díl mě velmi potěšil, napínavý a taky smutný, ale nechtěla bych aby to tímhle skončilo, bylo to dost smutné, ale na druhou stranu jsem ráda že Heath už konečně zemřel (já vím, je to ode mě hnusné). Tak aspoň už nebude muset Zoey řešit problémy s tolika kluky :D
Přesto mám ale pocit, že se celá serie strašně táhne a tím mě to trochu nudí, dalo by se to napsat i do míň dílu.

VeverQa
03.05.2012 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série, ke konci jsme dokonce brečela, bylo mi tak líto Starka...
No, myslím, že to tímhle dílem mohlo zkončit, ale jsem ráda že to pokračuje :D

Dandulka
25.04.2012 5 z 5

Tak jsem se konečně dočetla k poslednímu dílu a čekám na další! Príma čtení.

Vendulik
06.01.2012 5 z 5

Skvěla knižka. školu noci mám moc ráda.

piskuutek
27.12.2011 5 z 5

Tahle knížka je ze série Škola noci nejlepší .. :) Teda podle mého ano .. :) Konec mě teda hodně překvapil ale to snad každého jak tady čtu .. :)

upíři horory

Autoři knihy