Lenobiin slib

Lenobiin slib https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127586/bmid_skola-noci-novely-lenobiin-slib-Eyn-127586.jpg 4 364 47

Škola noci – novely série

Evreux, France, 1788: Předtím, než se stala Zoeyninou oblíbenou profesorkou a než nastoupila do Školy noci… Lenobia je jen normální šestnáctiletá dívka - s dost problémy na celý život. Jako nemanželská dcera mocného barona sem nikdy úplně nepatřila a místo toho musí sledovat rozmazlenou nevlastní sestru Cecile, která dostane to, co chce. Jako by to nestačilo, její nevšední krása přitahuje nechtěnou pozornost kdekoli to jde. Pro jednou by chtěla jen tak zapadnout. Ale když osud zasáhne, Lenobia se náhle ocitá obklopena ostatními dívky, na lodi plující do New Orleansu, kde budou provdány do města nejbohatších Francouzů. A nejsou sami… Zlý biskup, který má zkušenosti s temnou magií, jede stejnou cestou. Jeho touha po půvabných mladých ženách z něho dělá nebezpečného - hlavně pro Lenobii, která upoutala jeho pozornost ve Francii. Takže zůstává skrytá, tajně navštěvuje lodní stáje, kde je krásný mladý muž a jeho krásný kůň Percheron hned získá její pozornost.... celý text

Povídky , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Lenobia's Vow , 2012

michaela5515
27.10.2023

Za mě nejlepší novela k celé sérii. Lenobia byla vždy mojí oblíbenou postavou a tady jsme si doplnili její příběh.

KatnissLavender
13.10.2023 4 z 5

Opravdu krásná novela, velmi se mi líbila. Rozhodně stojí za přečtení. Miluju, když se mohu dozvídat detaily z životů mých oblíbených postav a tou Lenobia rozhodně je!

Luigi1
23.07.2020 5 z 5

Moc se mi to líbilo doporučuji

0249
15.07.2020 5 z 5

Tady se mi líbil boj za opravdovou lásku

Safira7
30.01.2019 5 z 5

Zajímavá novela i příběh. Doporučuji

DannyLady
25.11.2018 5 z 5

Novely ke škole noci jsou opravdu úžasným doplněním děje. Lenobia byla vždy má oblíbená postava a vždy byla jednou z nejzajímavějších postav. Její milostný a životní příběh mi opravdu vehnal slzy do očí. Nábherná kniha a opravdu stojí za to přečíst.

Fantasmagorka
15.10.2018 5 z 5

Napsané hezky, rychle se to četlo. Příběh to byl vážně fajn. Na mě trochu smutné.

kikibo
09.08.2018 5 z 5

Příběh Lenobie chytí za srdce, za mě nejlepší ze všech 4 doplnkovych novel

Szekynka
06.03.2018 4 z 5

Postava Lenobii se mi ve Škole noci líbila, těšila jsem se na novelu, kterou jí autorka věnovala. hezké čtení a krásný přebal (vlastně důvod proč jsem si jí koupila :))

Temiša
01.12.2017 4 z 5

Příjemna novela, kterou muzete precist i bez serie ŠN, Lenobia je uzasna postava moje nej

LucyFox4
13.11.2017 5 z 5

Lenobiin slib mě oproti Drakově přísaze pohltil a vcelku mě mrzelo, že byl tak krátký.

hadris
12.05.2017 5 z 5

Lenobiin slib se mi velmi líbil, dojemný příběh. Jen je škoda, že je tak krátký, přečteno za dvě hodiny. Přesto doporučuji :)

EvikU.
22.02.2017 3 z 5

Jelikož jsem nečetla školu noci, tak to byl moc krátký děj, ale i tak se mi kniha moc líbila.

Ailee
18.02.2017 4 z 5

Asi se mi líbila víc, než první ze série novel, ale tím, jak je děj kraťoučký, nestihne se čtenář ani pořádně s postavami sžít, takže když jde do tuhého, nechává ho to chladným, což je škoda, protože dějově to bylo rozhdně zajímavé a dobře napsané.

Devil-Ivet
05.11.2016 1 z 5

Tahle novela se mi vůbec nelíbila. Svým způsobem to bylo zajímavé a do Školy noci to skvěle zapadalo, ale mě už to prostě nebaví. Těch dílů je moc a touto knihou jsem to celé uzavřela. Co na tom, že to nemám dočtené..?

Hoshi
03.02.2016 5 z 5

Dojemný příběh a nádherné ilustrace. Tato novela je čtení na odpoledne, ale to jí neubírá na kráse. :)

pejty
11.01.2016 4 z 5

Další povídka ze světa Školy noci, která je velmi poutavá a s hodně silným koncem. Jediným mínusem je délka knihy, neboť jsem ji měl přečtenou asi za dvě hodiny, což je na můj vkus až příliš krátké.

Aggie.
09.01.2016 4 z 5

Velmi pěkná kniha, mnohem lepší než samotná série školy noci. Příběh mě upoutal, okouzlil a dojal. Navíc to máte hrozně rychle přečtené.

zuzana4291
27.12.2015 5 z 5

Velmi krásný příběh Lenobie, velmi poutavý a bohužel smutný...ale je to velmi hezká kniha

Turante
15.12.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je to zase jeden ze střípků do celé série Škola noci.

upíři 18. století

Autoři knihy