Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211718/nezkrotna-211718.jpg 4 1181 62

Škola noci série

Zoey Redbirdová, nejnadanější upíří mládě na světě, se zapletla se třemi kluky najednou, ale nakonec jí nezůstal žádný a kamarádi s ní nemluví. Navíc se Škola noci proměnila v nebezpečné místo. Nocí se totiž začínají pohybovat podivné stíny a školním areálem se stále častěji rozléhá zlověstné skřehotání. Zoey proto nezbývá než pokusit se naštvané kamarády usmířit. Její snahu však může snadno zkomplikovat záhadný nový spolužák, který ji až příliš přitahuje. Když do hry vstoupí děsivé proroctví, začíná Zoey chápat, že vše bylo pouhou předehrou událostí, jež mají kořeny ve stovky let starých indiánských legendách, a že se musí stát skutečnou hrdinkou a připravit se na boj se zlem, které může být daleko silnější než ona.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Untamed , 2008

Adele02
11.10.2013 4 z 5

4,5.
Pěkné, bála jsem se jít potmě na záchod :) Nabité akcí, fakt supr.

Aneliss
05.10.2013 4 z 5

Zoey měla v minulém díle tři kluky naráz - jakmile všechny tři zkouší hodit za hlavu, objevuje se ve Škole noci nováček, do kterého se zblázní na první pohled. Autorky se asi domnívají, že takhle to je i v reálném životě, ale to opravdu ne. Zoey mi vadí čím dál tím víc, avšak do charakteru "nové" Stevie Rae jsem se okamžitě zamilovala, stejně jako do "nové" Afrodity. Je skvělé, že Jack se tady už nechová jako pětiletý, kamarádi Zoey + její babička dostali více prostoru a do příběhu se zapojily nové postavy (Shekina, Marie Anděla,atd.). Mnohem lepší než třetí díl.

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Nový spolužák...pěkně sexy :))

YuukiMichiCross
26.06.2013 5 z 5

děj ... (y) prostě suuper! :)

Griotka
04.06.2013

Naprosto úžasný díl této série!! Nemám, co bych k tomuto dodala. Plný napětí a děj se tam nezastaví. Už se nemohu dočkat, až si přečtu další:))*

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Úžasný díl... Miluju Starka od první chvíle co se ve knížce zjevil...

beeres29
29.03.2013

Opět skvělý díl, téhle série. Přečetla jsem to jedním dechem, ale měla jsem občas problém s Zoeym chováním, ale nějak už to nevnímám to její teenagerosvké chování, opravdu její poznámky mě přijdou už přetažený za vlas. Děj byl celou dobrý napínaví, neměl zbytečně roztahaný děj, celkem opět dobrý díl. :)

deedulka
29.01.2013 5 z 5

Dočteno a musím říct, že i kdyby byla půlnoc, neusla bych bez dočtení tohoto dílu. První polovina knihy byla celkem poklidná, ale ke konci děj natolik vygradoval, že jsem stránky doslova hltala. Celé to vyprávění s krakouny, Zoeynou babičkou a jeptiškami bylo všechno dohromady, vtipné, smutné i napínavé. Nemůžu se dočkat pokračování. :) Musím se přiznat, že na začátku této knihy jsem si říkala, proč pořád píšou další pokračování, když už tam nic moc nového nevymýslí. Jak jsem se mýlila a jsem jen ráda. :)

ledmed
13.01.2013 4 z 5

Celkem povedené :) V této knize se autorky trošku umírnili s neustálým opakováním, takže to získalo u mě na další hvězdičce. Afrodita je mi sympatická stále víc. Nelíbilo se mi, jak jiv předešlých dílech uráželi a ještě z ní dělali "běhnu", když tomu nic moc nenaznačovalo, spíše bych řekla, že hlavní postava k tomu má mnohem blíž.

Eryl
21.09.2012 5 z 5

velmi vydařený díl, dobré pokračování milostných zápletek a napínavý konec

ciniminisek
23.06.2012 4 z 5

Moc pěkná série,knihy jsou díl od dílu lepší a to moc často nebývá.Doporučuji!

johisa
20.05.2012 3 z 5

Další díl je opět velmi napínavý od začátku do konce. Přesto se mi ale zatím nejvíce líbí 1.díl, celý děj se totiž uplně zvrhl. Jinak se na další díly moc těším.

sarekaslukova
14.05.2012 5 z 5

Boží!! Po třetim a druhym díle to bylo o dost lepší počteníčko. Doslova jsme to hltala. A přestože Afrodita v knížce má představovat něco jako takovou tu "ježibabu,, je mi docela sympatická.

Dandulka
23.04.2012 5 z 5

Tohle pokračování se mi moc líbilo, hlavně ten strhující závěr! Super!

Vendulik
06.01.2012 5 z 5

Už se těším na další díl. Super knížky.

piskuutek
19.12.2011 5 z 5

Myslela jsem si že po Vyvolené to bude katastrofa, ale spletla jsem se. Bylo to o hodně lepší než Vyvolená a o moc hezčí. Tato knížka se mi hodně líbila. :)

RouZuše =P
28.11.2011 5 z 5

◄jako všechny knížky z téhle série je tahle knížka opravdu bezvadná! =)

Verrrunka
25.05.2011 4 z 5

Musím uznat, že v tomto díle finále opravdu vygradovalo :) ještě, že už mám doma další!

Vendiii1
03.04.2011 3 z 5

Všechny díly končí tak, že prostě MUSÍTE číst další :)) Krása !

Honey0105
25.02.2011 5 z 5

Tak po docela hloupém třetím dílu bylo tohle příjemné počtení. Je pravda, že jde o puberťáckou plácačku, ale stejně mě to poměrně baví. Tenhle díl mě bavil asi společně se druhým nejvíc (možná za to může i fialový přebal :D).
Tentokrát musím uznat, že některé ty historky mi přišly poměrně strašidelné a celkově to mělo napínavý nádech. Také se ale objevilo pár naprostých hloupostí, které jsem nechápala, proč tam vůbec jsou. Také nechyběly přehnané pasáže, těch bylo také poměrně dost..
Když to ale těď zhodnotím, tak stejně se mi kniha líbila a musím říct, že to bylo příjemné odreagovací čtení. Ale také už jsem si musela hned připravit další díl, protože ukončení téhle knihy hned žádá, abyste četli dál.
Ještě přidávám plus babičce Redbirdové. To je jedna z mých nejoblíbenějších postav. A jsem také ráda, že nešlo o tak krvavě nechutný díl jako ten třetí (ten byl pěkně zvrácený!). Sice to také mělo své krvavé stopy, ale ne tak ošklivé.