Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná

Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211705/bmid_skola-noci-1-5-oznacena-zrazena-vyv-jYU-211705.jpeg 4 71 5

Škola noci série

První pětice z celkem patnáctidílné, veleúspěšné a čtenářsky oblíbené řady příběhů Zoey Redbirdové, výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce. V úvodním dílu – Označené – nastoupí Zoey na speciální školu pro upíří mláďata a odhalí své mimořádné schopnosti, které ji předurčují stát se velekněžkou. Od tohoto okamžiku však – kromě běžných problémů dospívající dívky, mimo jiné zamilované do tří chlapů naráz – prochází mnoha, leckdy smrtelně nebezpečnými zkouškami. Ve Zrazené, Vyvolené a Nezkrotné čelí intrikám a děsivým proroctvím, zachraňuje kamarády a odhaluje nepřátele, aby se v Pronásledované postavila tváří v tvář pradávnému zlu a pokusila vyřešit si své komplikované vztahy.... celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Knižní klub

Marked, Betrayed, Chosen, Untamed, Hunted , 2009

luci1xx1924
luci1xx1924
23.01.2022 5 z 5

Doporučuji, série je boží a četla jsem ji již dvakrát a chystám se zase :) I love Nyx.

meibi67
meibi67
19.06.2020 5 z 5

Krásné knihy od začátku až do konce. Pěkně se čtou a rychle se člověk zařadí do děje :)... určitě si přečtu další díly :D

nikiss76
nikiss76
31.07.2019 5 z 5

Po přečtení anotace se mi do knih příliš nechtělo, ale jakmile jsem začala prvním dílem, tak již nešlo přestat. Přečetla jsem celou sérii včetně krátkých novel. Doufam, že autorka se brzo pustí do dalších knížek, protože mě si získala.

Tea11
Tea11
13.06.2016 3 z 5

Je to fajn, jen hrozně moooc dílů. Ale pokud si chcete kupovat knížky a máte dost peněz. Skvělá investice. :D :)

Wendysek
Wendysek
13.07.2014 4 z 5

Zajímavý nápad a moc pěkné zpracování obálek.

upíři

Autoři knihy

Phyllis Christine Cast
americká, 1960
Kristin Cast
americká, 1986

Kniha Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná je v