Sklípkani – krasavci s chlupatýma nohama

Sklípkani – krasavci s chlupatýma nohama https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131046/sklipkani-krasavci-s-chlupatyma-nohama-131046.jpg 5 10 5

Zajímavosti o sklípkanech a informace pro chovatele. 32 stran barevných fotografií. Obsahuje bibliografii a rejstřík odborného latinského názvosloví. 2., rozšířené vydání.

IvonaK
09.06.2023 3 z 5

Nic moc. Když už tam dali tolik druhů sklípkanů, tak tam měli doplnit i fotografie aby si člověk udělal představu o které se jedná.

LenaOrlovsky
29.03.2020 5 z 5

Moc zajímavá, obsahuje i podrobnou anatomii sklípkana s obrázky, což mě mile překvapilo i taxonomii podle podřádů.

Rolada88
16.03.2020 3 z 5

Stručná brožurka se základními informacemi o sklipkanech

Radůz
20.10.2013 5 z 5

Když jsem začínal s chovem sklípkanu, tak tohle byla první kniha, kterou jsem o nich četl. Myslím, že by neměla chybět v knihovně žádného chovatele sklípkanů. Vše důležité je tu hezky popsáno a nechybí tu ani zajímavosti, co se sklípkanů týče. V knize je i moc pěkná kapitola, kde autor popisuje své zážitky při lovu sklípkanu v Mexiku.

puplik
29.08.2013 5 z 5

Jedna z mála publikací,která byla o sklípkanech v ČR vydána a tak pro chovatele nepostradatelná pomůcka.

pavouci

Lubomír Klátil