Skleněný trůn: omalovánky

Skleněný trůn: omalovánky

Postavy a příběhy z nejpopulárnější fantasy série současnosti Skleněný trůn ožívají na 46 originálních obrázcích v knize omalovánek k této sérii. Fanúšikovia majú takto jedinečnú šancu nazrieť do fantastického sveta, ktorý stvorila Sarah J. Maas. Celaena v boji s ridderakom, Chaol v záhradách pod skleneným hradom, Manon na mocnom wyvernovi a mnohé ďalšie scény, postavy a predmety ožívajú na stránkach, ktoré čakajú len na vyfarbenie. Úchvatné čiernobiele ilustrácie vtiahnu čitateľov hlbšie do deja a nikomu neostane iné, len naplno podľahnúť sérii Trón zo skla. Toto musia mať všetci fanúšikovia Celaeny Sardothien, Chaola Westfalla a Doriana Havilliarda!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310648/skleneny-trun-omalovanky-bJk-310648.JPG 4.724

The Throne Of Glass Coloring Book (2016)

Literatura naučná, Pro děti a mládež, Omalovánky
Vydáno:, CooBoo, Slovart (SK)

HaruSska

Dneska jsem dostala a stále váhám, jestli si je vymaluju :D ale asi bych to jinak nevydržela :D

Tohru-

Rozhodne si ich kúpim a narozdiel ostatných komentujúcich ich mienim aj využiť! Bude to úžasný pocit môcť to všetko vyfarbiť a znovu sa pohltiť do toho sveta.

kiwizak

Původně jsem si je vůbec nechtěla koupit. Pak jsem ale začala listovat a bylo to jasné... :D Jsou nádherné. A navíc je moc fajn si zavzpomínat na jednotlivé okamžiky napříč sérií. Přidávám se taky k ostatním, nemám vůbec žádnou chuť tu krásu kazit svým "omalováváním". :D

Hoshi

Přemýšlím, jestli je vůbec někdy vybarvím, protože i takhle jsou úžasné. Prostě nesmí chybět v knihovničce :3

Ni_kita
25.12.2016

Je mi jasné že do nich svou antiuměleckou rukou neudělám ani čárku, ale jako skalní fanoušek S. J. Mass jsem je prostě musela mít. :)

RosaRoses
09.10.2016

Tak nevím nesnaží se na tom jenom někdo vydělat? Omalovánky jsou ale moc pěkné.