Vrahyňa v púšti

Vrahyňa v púšti

Druhá exkluzívna novela k sérii Trón zo skla, ktorá odhaľuje zaujímavé epizódy z tajnej minulosti Celaeny Sardothien, hrdinky šesťdielnej série Trón zo skla. Tichí vrahovia v Červenej púšti nie sú veľmi zhovorčiví a Celaene Sardothien to vôbec neprekáža. Neprišla si k nim vylievať srdce, ale zdokonaliť sa vo svojom remesle a stať sa n... celý text

Tichí vrahovia v Červenej púšti nie sú veľmi zhovorčiví a Celaene Sardothien to vôbec neprekáža. Neprišla si k nim vylievať srdce, ale zdokonaliť sa vo svojom remesle a stať sa najobávanejšou nájomnou vrahyňou po celej šírej Erilei. Keď pokoj púšte narušia sily, ktoré chcú zničiť tichých vrahov, Celaena musí nájsť spôsob, ako ich ochrániť... inak nebude mať dosť času, aby z púšte unikla do bezpečia. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286445/vrahyna-v-pusti-Ilo-286445.jpg 4.631

Skleněný trůn - novely (2.)

The Assassin and the Desert (2012)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (SK)

Silmarien

Zaujímavý náhľad do sveta Celaeny Sardothien. Tento príbeh je z jej cesty k Tichým vrahom. A prvýkrát mám pocit, že doplnková poviedka má naozaj zmysel (väčší ako uspokojiť hlad nadšených fanúšikov). Lebo toto jednoducho do celého príbehu pasuje... nielen tým, že zistíme, kde adarlanská vrahyňa získala ďalšie schopnosti, ale ukazuje to aj ďalšie čriepky do mozaiky celého pôvodného príbehu.

ewi
11.06.2016

tak tato novela sa mi velmi pacila, vyborna, myslim, ze skvelo doplnuje zakladnu seriu a Celaena tu dostane cenne lekcie dolezite pre jej buducnost ...

vterinka
05.06.2016

Další skvělá novela k sérii Skleněný trůn. Krásný příběh. Těším se na další novelu. :-)