Skandální polibek

Skandální polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47204/skandalni-polibek-47204.jpg 4 41 8

Klub vdov série

1. díl

Série Klub vdov - 1. DÍL: první pol. 19. století, Anglie Jediný letmý polibek od lorda Henryho převrátí Rose život naruby. Aby se předešlo skandálu, rodiče jim domlouvají sňatek. Tvrdohlavá kráska odmítá vdát se za muže, který ji nemiluje, a raději přijme nabídku vypočítavého Alfreda. Kdo ochrání nezkušenou hraběcí dceru před bezohledným hrubiánem a dá jejímu srdci naději na opravdovou lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

A Dangerous Beauty , 2007

Ála1968
20.04.2020 5 z 5

Tak to tedy byla jízda.Už dlouho mě takový román nerozbrečel a tady se to povedlo snad třikrát.Byla to paráda,opravdu super.Doufám,že budou další díly.

Audreyh
07.10.2018 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou a byla jsem překvapená, že jak mám načteno hodně historických romancí, stále se dá přijít s něčím novým. Je fajn, že to nebyla prvoplánově růžová knihovna, kde se mají všichni rádi hned a pořád ... Hrdinka si prošla svým a tak nějak se to nakonec vyvrbilo a bylo to prostě milé ????

havrmoni
25.02.2017 5 z 5

Hodně mě to bavilo. Moc pěkné,škoda,že nejsou další díly.

MinaHawke
29.09.2016 5 z 5

Než jsem knihu začala číst, tak jsem od ní moc nečekala, ale docela mě překvapila a líbila se mi.

Jessybelle
29.04.2016 5 z 5

moc pěkná kniha, skvěle se četla, můžu jen doporučit.

locin
21.04.2013 4 z 5

Román v historickém duchu dobře čtivý a zajímavá zápletka a množství zádrhelů doporučuju :o)

kika 13
28.10.2012 3 z 5

Jeden polibek,který nikdo neviděl,ale to je právě omyl.Vtipně psané.

shenandoah
18.09.2011 4 z 5

Donutilo mě to vyhledat si Ďáblův slovník od Ambrose Bierceho a skvěle se nad ním bavím.

Autorovy knížky

Sophia Nash