Skandál

Skandál https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87502/bmid_skandal-ZtH-87502.jpg 4 64 12

Jak se zbavit trápení? Sasha Millerová studuje na univerzitě v Cambridge, splnil se jí sen! Poté, co podlehne svůdnému profesoru Theu Dexterovi, odchází po skandálu zlomená, ponížená a zhrzená. Odjede do USA, aby si dala život do pořádku. O několik let později se vynoří z ekonomické fakulty Harvardu s odhodláním slavného profesora zničit. Ten mezitím nahradí dlouho podváděnou manželku Theresu mladším modelem. Sasha ji vyhledá a obě začnou plánovat, jak se pomstít člověku, který jim způsobil tolik trápení. Obě jsou rozhodnuté dosáhnout toho, aby Dexter litoval chvíle, kdy se jim zapletl do života.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Scandalous , 2010

i.stefany
30.04.2018 4 z 5

Tak tohle byla taková americká pohádka pro dospělé. Knihou prochází láska, zrada, lež a pomsta a všechno dohromady do sebe zapadá jako skládačka. Odpočinkové letní čtení, i když trochu nereálné. :-)

kiraa
22.02.2018 4 z 5

Celý děj je sice jedno velké, růžové sci-fi, ale co na tom. Pravda je, že mě hlavní hrdinka Sasha trochu iritovala. Protože být megakrásný, mít porcelánovou pleť, ale i geniální talent na fyziku a vesmírné teorie, tak to už vnímám vyloženě jako boží nespravedlnost. Ale třeba se pletu, můj problém, že si ve své omezenosti vybavuju jen paní Drábovou a Marii Kyrý. Takže pěkný čtyřky za čtivost, jedna hvězda mínus za brutální pokles mého sebevědomí. :)

Val
22.07.2017 5 z 5

Člověk občas potřebuje přečíst takovou moderní pohádku :-) Kniha, kde je komu fandit i koho litovat. Výborná oddychovka .

moudivlacek
20.09.2016 3 z 5

Docela hezký příběh, i když na mne konec trošku překombinovaný. Je to příběh o lásce a pomstě, která trvá léta, a bohužel ničí i dost hezké kolem sebe. Hlavní hrdinka nakonec zjistí, že pomsta je někdy sladká, ale láska sladší.

Danago
15.03.2016 5 z 5

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát. Rozhodně stojí za přečtení.

Kamiliana
24.10.2015 3 z 5

Autorka by měla dostat cenu za kopírování sebe sama... sice jí to funguje, ale používá stále stejný vzorec jako u předešlých knih... naivní mladá svedená... touha po pomstě... pád antihrdiny... na druhou stranu je to odpočinkové čtení, které neurazí, pobaví.

ovpana
30.11.2014 5 z 5

Moc příjemné čtení,líbilo se mi ,že hrdinka si jde přesně za svým cílem,pomstou....

sabca
12.09.2014 5 z 5

Kniha je krásná. Plná děje od začátku až do konce. Žádná hluchá místa. Nechybí ani napětí, láska a nenávist. Stojí za přečtení. Doporučuji.

monula101
04.09.2014 5 z 5

Knizkou jsem velmi spokojena.Napinava az do konce.Sasha byla hodně trpělivá a šla za svým cílem.Ani chvilku jsem se nenudila.Pohoda:-)

Majdalenka
13.12.2013 3 z 5

Velmi čtivé, ale konec mě trochu zklamal.. Na cesty doporučuji.

malen
05.11.2013 4 z 5

Podle informací na přebalu jsem čekala trochu něco jiného, nějaké zajímavější
vyústění zápletky. Ale jako román pro ženy to beru, dobře se to četlo...

lenka2011
04.07.2013

Přečteno za jedno odpoledne. Do poslední chvíle jsem čekala,jakým způsobem se hlavní hrdinka pomstí. Jak jinak,než ženskou zbraní.Příběh má rychlý spád,čte se velmi dobře.

Tilly Bagshawe
britská, 1973