Knihovna duší

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se krátí čas. Nebezpečný šílenec zůstává na svobodě a jejich milovaná slečna Peregrinová je stále v nebezpečí.. Na nebezpečnou záchrannou misi jsou nuceni se vydat Jacob Portman a Emma Bloom. Budou cestovat válkou zničenou krajinou, potkají nové spojence a budou čelit nebezpečím větším než doposud. Vrátí se Jacob zpět mezi své přátele jako hrdina? Dobrodružná kniha je nabitá akcí a mimo jiné obsahuje 50 nových fotografií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251696/knihovna-dusi-zBp-251696.jpg 4.21656

Sirotčinec slečny Peregrinové 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Jota

Library of Souls - Miss Peregrine´s Home for Peculiar Children III., 2015

Kniha Knihovna duší

klaraj093

Další skvělé pokračování této série.. Už se těším na další díl, jen doufám že Ransom trochu pohne a bude to co nejdříve..

keselylenka

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu. Nicméně i když druhý díl vypadal slibně, tady už jsem se dost nudila. Hodně přemýšlím, jestli půjdů do dalšího dílu.

Markett

Tenhle díl mi zatím přišel z celé série nejvíce akční a prostě nejlepší. Už od začátku to má super děj, napětí, trošku hororových prvků, prostě všechno, co by od této série člověk očekával. Moc se mi tady líbilo, jak je v tomhle díle Jacob rozhodný a jde tvrdě za tím, aby zachránil své kamarády. A Emma tady byla naprosto úžasná.
Prostě a jednoduše, podle mého názoru nejlepší díl ze série a jsem zvědavá, co přinesou další díly.
Takže pokud je tady nějaký milovník té hororové fantasy, s chutí do toho! :)

prcek19

Tato série mě baví..i když si dávám mezery mezi díly, vždy se ke knihám ráda vracím..na to, že fantasy moc nemusím, tak autor se mi trefil do noty a i přesto, že sou knihy poměrně silné, tak se těším až se u některé z nich zase ztratím..

kamca4151

Kvalita knižní serie zlehka klesá, ale pořád se dá o knihách říct, že jsou čtivé a nápadité. Už jen proto, že jsou doplněné fotografiemi, které tomu dávají lehké napětí.

dontbullshitme

(+ SPOILER) Nepamatuju si, že by mě předchozí díly nebavily, právě naopak, ale tenhle mi z nějakého důvodu přišel zdlouhavý, možná za to mohou dlouhé kapitoly, nevím, je mi blbé něco takového říkat, ale asi to byl jeden z důvodů, proč jsem si přála, aby to už skončilo a ke konci jsem sáhla po jiné knize a to u mě taky není moc dobré znamení. Bylo to hezky napsané, nápadité, ale zároveň.. natahované. A na konci jsem se těšila, že ho zavřou a ono nic!

Bookaholik

Upřímně, bála jsem se do třetího dílu pustit, protože druhý mě hodně zklamal. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale jakmile se dostali so Ďáblova akru, byla to jízda od začátku do konce ????

blackoutzuzi

Třetí díl Sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Za mě maličko horší než druhý díl. Opět ale bombasticky zpracovaný po grafické stránce (hlavně když sundáte přebal knihy, to se teprve pokocháte!!), palec hore! Celou podivnou sérii moc doporučuji! Byla to šílená, ale krásná jízda.

Temná hrdinka: Večeře s vampýrem
Temná hrdinka: Večeře s vampýrem