Simpsonovi Libová literární nalejvárna

Simpsonovi Libová literární nalejvárna https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344141/mid_simpsonovi-libova-literarni-nalejva-m7Y-344141.jpg 4 28 6

Simpsonovi (komiks) série

Olymp už nikdy nebude ten samý od chvíle, kdy Homer začal vyprávět Iliadu a Ned Flanders převzal roli Ezopa. Marge se stala Šeherezádou, která musí ohromit impulzivního krále Moeho každý večer jedním příběhem. A ani Bart nezůstal stranou. Pustil se do adaptování Shakespeara – všech jeho her během jediné letní noci. Prostě Simpsonovi versus divadlo a literatura!... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

Knišíl
04.07.2019 5 z 5

Simpsonovi sleduji často a považuji je za jeden z nejlepších seriálových počinů a nejinak je to s komiksem. Zábavné, satirické, vtipné a svižné čtení a prohlížení. Zajímalo by mě, jak ke komiksovým Simpsonům přistupují ti, co seriál neznají, a tím pádem jím nejsou ovlivněni. Za mě osobně ještě plus vzhledem k tématice tohoto dílu, ale myslím, že to nebude poslední komiks tohoto fenoménu, který si snad ještě přečtu.

kaja_scw
27.01.2018 5 z 5

nejlepší komiks se simpsonovými, Strašně se mi líbilo vyprávění i samotné kresby

rarášek
03.12.2017 5 z 5

Tihle Simpsonovi se mi opravdu líbili. Sedlo mi jejich vlastní vyprávění klasických příběhů a pohádek. Moc mě to bavilo. :D

Atlantis
10.09.2017 4 z 5

Rozhodně nejlepší český komiks se Simpsonovými. Pokud milujete literaturu (což na Databázi knih se lehce předpokládá), budete ve svém živlu. Spousta narážek, které děti rozhodně nepochopí.

HanKasp
09.08.2017 5 z 5

Propletenec příběhů Simpsonovy rodiny a jejich přátel. Doporučuji číst knihu od začátku a nepřeskakovat příběhy, neboť jsou propleteny a vytváří kapitoly uvedené v úvodu. Díky tomu je kniha krapet přehlednější.

Najdete v ní příběhy s dotykem Hanse Christiana Andersehena, Shakespeara, Ezopovy bajky, Staré Řecko a Řím a mnoho dalšího.

starliza
04.07.2017 5 z 5

Moc vtipné zpracování známých příběhů