Homerova kniha

Homerova kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257547/mid_homerova-kniha-257547.jpg 4 23 7

HOMER SIMPSON je průměrný, typický moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva a televize. Znáte ale skutečného Homera? Tady zjistíte co se mu denně honí hlavou nebo jak to v té hlavě vypadá. Můžete poznat opravdového Homera Simpsona. Jeho nejtajnější sny a děsy, oblíbená místa a dosud neprozkoumaná zákoutí jeho duše. Díky této knize strávíte i jeden typický den v životě tohohle všemi oblíbeného chlápka, který vám zaručeně zvedne náladu. Všechno a ještě mnohem víc váš čeká v.. HOMEROVĚ KNIZE!!!!... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

DominaCZ
10.01.2024 3 z 5

Moc lidí okolo , chtěla jsem Homera!
Smát se nebylo tak nějak čemu!!

Daniel123445667
11.02.2017 odpad!

kniha je velice nudná. pouze se přiživuje na oblíbeném seriálu. nic, co by fanoušek nevěděl. BLBOST NEKUPOVAT

Ezios
15.01.2016 odpad!

Zbytečná kniha, která se pouze přiživuje na skvělém seriálu. Nepřináší nic, co by fanoušek nevěděl. Navíc některé postřehy jsou napsaný velmi nečtivě a nudně. Na druhou stranu jsou to přeci jenom Homerovy poznámky - tomu musí odpovídat obsah i forma.

nikikostadinova
05.12.2015 5 z 5

Ano Simpsonovi moje srdcovka,,, tak jak jinak než za pět hvězdiček :-)

Falcon124
25.10.2015 3 z 5

Dobrá kniha, ale oproti knize Bart Simpson, by to byl propadák.

Legáček
11.07.2015 5 z 5

Dost dobrý

Kloky
25.01.2015 4 z 5

Oddechovka, která splnila svůj účel. Klasické komiksy nemám ráda, ale Homerova kniha se do škatulky klasických komiksů neřadí. Jelikož nemám seriál tolik nakoukaný, tak jsem se dozvěděla nové informace. Milovníci Simpsonů knihu určitě ocení.