Prach

Kultovní román Silo čtenářům představil fascinující a propracovaný postapokalyptický svět podzemních základen. Turnus vylíčil, co stálo u zrodu tohoto světa. A v Prachu, závěrečném dílu bestsellerové trilogie, se tento svět dobere svého konce.
Život v silech už nebude mít dlouhého trvání: operace Padesát Světového řádu spěje k vyvrcholení, to však bude jiné, než mohl kdokoli očekávat. Osudy hrdinů ze Sil 1, 17 a 18 se protnou, aby přinesly poslední velký příběh a odpovědi na otázky, které se vinuly celou sérií.
Prach vypráví o nezlomné touze přežít navzdory osudu i okolnostem. Vypráví o zlobě, zkáze, naději a vykoupení. A hlavně o lidech a jejich existenci ve světě, který je až nebezpečně povědomý – ve světě, jehož zkázu (jsme) si přivodili sami…

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307230/prach-Uw0-307230.jpg 4.4488

Počet stran:368
Jazyk vydání:český
Překlad:Jiří Engliš
Edice:Edice světový bestseller
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-5573-6

Kniha Prach

Arev122

Postapokalyptický třetí díl trilogie Prach mě zcela vtáhl do děje, příběh je napínavý, akční a zakončený nadějí v lepší svět a nezměrné touze přežít.

Renyem88

Výborné zakončení. Velmi silné a emotivní jako předešlé díly. Doufám, že si v budoucnu přečtu od autora něco dalšího.

Anička.pa

Třetí díl jsem četla poměrně s velkou pauzou a tak mi i chvíli trvalo než jsem si trochu vybavilo, co proč a jak. Ale lepší zakončení jsme snad nemohli čekat, neustále se něco dělo, ani chvíli jsem se nenudila. Rozhodně tato trilogie stojí za přečtení, nezlobila bych se ani za další pokračování :-)

Alvari

Zakončení trilogie, které se mi opravdu líbilo. A i když byl Prach knížkou nejkratší, bavil mě ze všech tří nejvíce. Děj byl nabitý událostmi i zvraty a ke všemu ta stejná atmosféra plná lidskosti a uvěřitelnosti, která alespoň z mého pohledu fungovala ve všech třech knížkách opravdu skvěle. Zatím asi nejlepší postapo série, kterou jsem četl.

nocnymotyl38

nápadité, zaujímavé, plné zvratov, milujem postapo, odporúčam :)

lachtan77

určitě nejlepší díl série. Bylo tam o hodně víc akce a zvratů..... Třeba razící stroj by čekal asi málokdo, ale nakonec to všechno do sebe zapadlo.

veronika0269

Slušně zakončená trilogie. Na mě některé pasáže zbytečně drsné, ale je to vše opravdu uvěřitelné.

luculi

Skvělá sci-fi, která zaujme a baví. Rozhodně má co sdělit, jen tu psanou formu by to chtělo záživnější...

apokalypsa izolace manipulace sci-fi

Hugh Howey