Šílené broskve a jiné zážitky

Šílené broskve a jiné zážitky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123216/bmid_silene-broskve-a-jine-zazitky-G6X-123216.jpg 4 30 6

Toto úsměvné čtení zachycuje humorné epizody ze životního období, kdy matka se sklony k recesi, sama vychovává své děti.

Pro ženy , Literatura česká , Rodina

Vydáno: , Oftis

JancaMia
09.05.2022 4 z 5

Nález v knihobudce, nicméně kdysi jsem mamince kupovala autorčinu knížku "takovej krásnej život" , takže šlo o pohodové čtení na jistotu :)

marion1
23.05.2020 2 z 5

Celkem příjemné čtení tak do vlaku,na dovolenou....

oladnb
04.04.2020 5 z 5

Knihu jsem dostala do ruky v ramci projektu Rande na slepo, ktery porada nase knihovna. Vylosovane číslo 13 mi umožnilo poznat autorku a jeji humorne zazitky z vychovy 2 malych synu, později zazitky se svym domacim mazlickem a nakonec se svou laskou, kterou poznala na ceste životem. Abych pravdu rekla, takhle rychle jsem knizku dlouho neprecetla a to bych si ji sama podle obalky nikdy neprecetla. Ale zdani klame, humor, nadhled a zivotni optimismus na ctenare primo sala a to me bavi!

Merlinit
10.06.2019 4 z 5

Pěkné a milé čtení, zvláště oceňuji kapitolu, kde telefonuje se synem! :-)

hrdlickova_61
06.04.2019 5 z 5

Nejvíc se mi líbil výborný nápad autorky a její sousedky, jak přimět děti, aby byly vzorné při psaní úkolů. Samozřejmě neprozradím, jak to udělaly - stojí to rozhodně za přečtení v knížce.

Ale prozradím, jak to dopadlo s učením andulky. Místo, aby nakonec říkala andulka lidskou řečí "Chceš pivo?" a jiné kýžené věty, vyšlo to úplně obráceně: paní Kejvalová okoukala andulčí hvízdání : o)

pingu1
02.03.2019 4 z 5

Knížka je pěkným vyprávěním matky, která se snaží co nejlíp vychovat své ratolesti a nezbláznit se z toho :-) Ze začátku byla zábavnější, konec už tak ne. Místy jsem se ale opravdu zasmála ... :-)

1997  77%Šílené broskve a jiné zážitky
1999  66%Takovej krásnej život
2000  72%Šílené broskve a jiné povídky
2002  70%Vidím, že jsi opravdu blázen
2000  80%Proč jsem na světě

Kniha Šílené broskve a jiné zážitky je v