Šílené broskve a jiné zážitky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Toto úsměvné čtení zachycuje humorné epizody ze životního období, kdy matka se sklony k recesi, sama vychovává své děti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123216/silene-broskve-a-jine-povidky-123216.jpg 3.921
Žánr
Pro ženy, Literatura česká, Rodina
Vydáno, Oftis
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Šílené broskve a jiné zážitky

Přidat komentář
marion1
23.05.2020

Celkem příjemné čtení tak do vlaku,na dovolenou....

oladnb
04.04.2020

Knihu jsem dostala do ruky v ramci projektu Rande na slepo, ktery porada nase knihovna. Vylosovane číslo 13 mi umožnilo poznat autorku a jeji humorne zazitky z vychovy 2 malych synu, později zazitky se svym domacim mazlickem a nakonec se svou laskou, kterou poznala na ceste životem. Abych pravdu rekla, takhle rychle jsem knizku dlouho neprecetla a to bych si ji sama podle obalky nikdy neprecetla. Ale zdani klame, humor, nadhled a zivotni optimismus na ctenare primo sala a to me bavi!


Merlinit
10.06.2019

Pěkné a milé čtení, zvláště oceňuji kapitolu, kde telefonuje se synem! :-)

hrdlickova_61
06.04.2019

Nejvíc se mi líbil výborný nápad autorky a její sousedky, jak přimět děti, aby byly vzorné při psaní úkolů. Samozřejmě neprozradím, jak to udělaly - stojí to rozhodně za přečtení v knížce.

Ale prozradím, jak to dopadlo s učením andulky. Místo, aby nakonec říkala andulka lidskou řečí "Chceš pivo?" a jiné kýžené věty, vyšlo to úplně obráceně: paní Kejvalová okoukala andulčí hvízdání : o)

pingu1
02.03.2019

Knížka je pěkným vyprávěním matky, která se snaží co nejlíp vychovat své ratolesti a nezbláznit se z toho :-) Ze začátku byla zábavnější, konec už tak ne. Místy jsem se ale opravdu zasmála ... :-)