Síla zvířat

Síla zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85736/sila-zvirat-85736.jpg 5 8 5

Zvířata síly jsou naši duchovní spojenci z říše zvířat. Nabízejí vám ochranu, radu a uzdravení. Díky těmto neobvyklým kartám nyní můžete se svými spojenci navázat kontakt a položit jim jakoukoli otázku. Ať už jste začátečníci, a nebo máte s vykládaním karet zkušenosti, určitě tento jedinečný balíček oceníte.

Bytost na cestě
07.12.2022 5 z 5

Mé oblíbené karty, které jsem kdysi dostala darem za pomoc v organizaci na ochranu zvířat a tehdy jsem ještě netušila, jak mi za pár let přijdou vhod :)

Henry_1986
14.08.2019 5 z 5

Krásné a chytré karty za velmi nízkou cenu.

Lucif
05.10.2016 5 z 5

luxusní kartičky, nádherné obrázky, synovi se také moc líbí, jsme s nimi velmi spokojeni :0*

sira
06.08.2016 5 z 5

Karty používám dlouhodobě, asi rok a zatím s nimi žádné problémy nemám jako předchozí čtenářka. Knihu si někdy čtu, někdy mi stačí práce s kartami. Jsou skvělé.

Varvara
12.02.2014 4 z 5

Karty mají standardní velikost, akorát se na jejich zadní straně oloupává fólie, což je docela blbé u takových karet. Navíc se díky fólii karty k sobě lepí, a proto se špatně míchají.Grafické zpracování není špatné, ale nějak extra mě nenadchlo.
K doprovodné knize výtku nemám, jsou v ní krátce rozvedená témata související s jednotlivými zvířaty. A je na každém, jestli ji bude nebo nebude používat.